Kıyamet Gerçekliği Külliyatı Tüm Kitap Marketlerde

GALAXY (2002)


GALAKSİ (2002)

Keşf-ul Kehkeşan

 

(Samanyolu galaksisinin dünya ve insan merkezli ayna simetrisi ve quadratik 5- boyutlu helezonik evren modeli, murat uhrayoğlu-2002)

 


A
STRONOMİ ve GRAFİK SANATLARI alanında yapılmış çok önemli bir çizim ve tarihteki en büyük bir Grafik çalışmalarından birisi.

 

 

 S  AMANYOLU GALAKSİSİ’nin ve içindeki diğer Yıldız ve Gezegenlerin 3-Boyutlu bir perspektifini, HOLOGRAFİK bir izdüşüm alarak, 2-Boyutlu düzlemsel bir kağıda yansıtan bu eser aynı zamanda, Kıyametin en büyük işaretçisi olan ve şu anda hızla evreni yok ederek tüketmekte olan, 5-BOYUTLU KARADELİK-TÜNEL MEKANİZMASI’nın, Galaksi ölçeğinde bir tasvirini yapıyor ve Büyük Kıyamet alametlerinden olan HZ. İSA’NIN İKİNCİ GELİŞİ ve GÜNEŞİN BATIDAN DOĞMASI gibi 5-Boyuttan daha fazla Matematik ve Geometri gerektiren Gaybî konuları, 2-Boyutlu Basit ve Görsel bir Grafik olarak ispatlamaya çalışıyor. JPEG formatındaki tek sayfalık dosyadan oluşan bu Grafik çalışması, KIYAMET GERÇEKLİĞİ’nin GRAFİKLER Bölümünde halen mevcuttur. Tarihte buna benzer detaylı bir çalışma sadece 2000 yıl önce eski mısırda dandera tapınağının tavanına resmedilen zodyak ile 17. yüzyılda SİON tarikatının büyük üstadlarından birisi olan ROBERT FLUDD tarafından çizilen evrenin insan merkezli ayna simetrisi isimli taslak çizimidir.


KONUYLA İLGİLİ İNGİLİZCE KAYNAK KİTAPLAR -RELATED TOPICS OTHER ENGLISH BOOKs- RELIGION BOOKs: Religion Books BIOGRAPHY BOOKs: Biographies & Autobiographies ART&PHOTOGRAPHY BOOKs: Art & Photography Books MEDICAL BOOKs: Medical Books ARTHITECHTURE BOOKs: AbeBooks - Architecture Books MIND&SPIRITUAL BOOKs: Body, Mind & Spirit Books HISTORY BOOKs: History Books EDUCATION BOOKs: Education Books NATURE BOOKs: Nature Books

Son Güncelleme (Pazar, 23 Aralık 2012 12:24)

 "I have always imagined that paradise will be a kind of library." Her zaman Cennet'in Kitaplardan oluşmuş bir çeşit kütüphane olduğunu hayal ettim.. - Jorge Luis Borges -

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

[GTranslate]
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
Facebook Sayfamız
Arama
İSLAMİ BİLGİLER

 

Peygamberler Tarihi

Siteye Üye ol
RSS {Siteye Abone ol}
Kimler Online
Şu anda 70 konuk çevrimiçi