ANA MENÜ
Kimler Online
Şu anda 5 konuk çevrimiçi
Kıyamet Gerçekliği Ara:

KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI

Deccal ve İllüminati'nin Planları

İlluminati Tarikatı Nedir?

İLLLÜMİNATİ TARİKATI (KISA ÖZGEÇMİŞİ)

         İllüminati Nedir?

1776 yılında Almanya'nın Ingolstadt kentinde, Adam Weishaupt isimli Kabbalacı bir Hukuk Profesörü ve Baron von Knigge ile diğerlerinin yardımıyla kurulan gizli topluluk. Illuminati, "Aydınlanmış Olanlar" anlamına gelmektedir. Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır.[1]

Dünyanın en çok bilinen gizli örgütü. Google'da arattığınızda size şöyle der: "Yaklaşık 30.100.000 sonuç bulundu"


- Peki Amacı nedir?


Yeni dünya düzeni kurmak : Tek dünya hükümeti ve ekonomosi, tek bir güç, otorite, düşünmeyen ve sorgulamayan bir halk.


Dünyadaki tüm siyasi iktidarları birleştirmek ve yönlendirmek istedikleri halde, tek hedefleri Dünya Hükümeti kurmak değil. Bunun da ötesinde, gerçek hedefleri, muazzam bir servet sahibi olmak ve harcamak, aşırı, doyma bilmez ve çılgın bir arzuya sahip oldukları halde, sadece daha fazla para kazanmak da değil. Bu aşağılık adamların asıl hedefi, evrenin tahtında oturan benzersiz, muhteşem Varlığı : İsa Hazretleri, rablerin Rab'bini ve Kralların Kralını devirmek. Yanlışlığa düşmeyin bu, Cennet'in en yüksek makamını yenmek, Tanrı'nın elleriyle yarattığı gelmiş geçmiş en kötü yaratığı, inançlarından dönerek Cennetten kovulan şeytanı zümrüt tahta oturtmak için girişilmiş, başarısızlığa mahkum, muazzam ve destansı ruhani bir isyan, tiksindirici, pis ve tamamıyla iğrenç bir girişim.[2]

-Çalışma Sistemi ve İçeriği


Tüm çalışma sistem içiçe geçmiş piramitler şeklindedir, en büyük resimde büyük bir piramit görünür ve bu piramidin en üst kısmında da herşeyi gören ve bilen Göz(Lucifer: Işın ve bilgi saçan anlamındadır, Şeytan olarak adlandırılır, diğer dinlerce kendisini Tanrı sanan melektir ve Masonların İlahıdır) vardır.

Bu resim 1 doların arkasından alınmıştır. İlluminatinin piramidi her 1 dolarının üzerinde bulunmaktadır. Altındaki MDCCLXXVI ise roma rakamlarıyla 1776'yı ifade eder. 1776 hem İlluminatinin hem de Amerika Birleşik Devletleri'nin kuruluş yılıdır. Çalışma sistemine devam edersek, şöyle tablolar çeşitli kaynaklarda bulunmaktadır :
Yine birçok kaynağa göre bu büyük piramidin en tepesinde 10 kadar adam bulunmaktadır. Güce tapan, hırsız ve ahlaksız ancak azimli ve çalışkan bir avuç insan. Bunlar soylu ailelerin mirasçıları ve eski hanedanlıkların modern lordlarıdır.

 

İlluminati'nin güç şebekesi, dünyanın en güçlü kişilerinden, yatırımcılarından, şirket başkanlarından ve siyasilerden oluşuyor. "İç çember" denilen en tepedeki 10 kişiye bağlı 300 kişi ise onların alt kadrosunda yer alıyor ve talimatlarını yerine getiriyorlar. 10 kişilik "bilge adamlar" grubunda Fransa'dan, üç, ABD'den iki, Kanada, Avusturya, İngiltere, İspanya ve Güney Afrika'dan birer üye bulunuyor. Yazar, burada Fransa'nın üç üyelikle ilk sırada yer almasının yanıltığı olduğunu, Kanada'nın bir üyesinin de ABD'nin üçüncü adamını tamamladığını belirtiyor.

"Hedef tek dünya devleti kurmak"

"İç çember" üyelerinin ortak özelliği Dış İlişkiler Konseyi, Bilderberg, Trilateral Komisyon, Mahson Tarikatı, Kafatası ve Kemir Tarikatı, Aspen Enstitüsü, Malta Şövalyeleri, Opus Dei, Roma Kulübü, Bohemian Grove, Dünya Ekonomik Forumu, Dünya Federalleri üyesi olmaları. İlluminati Komplosu'nun hedefi, başkenti Kudüs olan bir dünya devleti kurmak.İlluminati nasıl çalışıyor?

Yılda bir kez biradaya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar. Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, "Daha Fazla Savaş" ilkeleri gereği savaşların sürekliliğini sağlamak, çeşitli hastalıklar icat etmek, (AIDS ve HIV'in ABD'deki askeri araştırma laboratuvarlarından dünyaya yayıldığı iddia ediliyor.) nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak, etnik temizliği desteklemek ve 11 Eylül örneğinde olduğu gibi terör yaratarak, "anti-terör yasaları" çıkarmak.. İlluminatı'nın ilkelerinden en önemlisi "Kaostan kaynaklanan düzen". İlluminati, kendi düzenini çıkarmak için sürekli kaos yaratmak zorunda.

Başını, asırlardır küresel tefecilikle geçinen ve bu yolla trilyon dolar mertebesinde bir servete erişen Rothschild ailesinin çektiği (ki bu öyle böyle bir aile degildir, herkesin ABD Merkez Bankası sandığı Federal Reserve Bank dahi bu aileye aittir ve I. ve II. Dünya Savaşlarında ülkelere borç vermişlerdir.) bir grup ultra zengin insanın; dünyada tek bir yönetim yapılanmasını, tek bir para birimini, tek bir kanunu, tek bir dini öngören ve bu uğurda çalışan örgütü başa getirmektir..Çok çetrefilli bir yapılanması vardır ve toplum mühendisliği konusunda gerçekten 'aşmış' bir örgüttür.

Aşağıdaki linkini vereceğimiz siteden örgütün gizli olan bazı dünya komplolarını ve gizledikleri planlarını öğrenebilirsiniz:

https://www.illuminati-order.org

Bu site özel üyelik girişi ve ziyaretçi olarak iki girişi olan bir web sitesi olup, özel girişlerin hangi kapılara açıldığı belirsizdir. Bununla birlikte ziyaretçi olarak bizi amerika üzerinde oyanan bazı planların açıklandığı şu siteye yönlendiriyor ki, sitede yakın zaman kadar dünya üzerinde tasarlanan tüm kaos ve savaş ve karşılıklı çatışma fikirlerine ait ana düşüncelerin burada bu kanlı, planlı ve organizasyonlu bir şekilde krokiler halinde verildiğini inanılmaz bir şekilde görebilirsiniz ki, ben bunları gördükten sonra kanaatım geldi ki, bize öğretilenler ve dünya tarihi tam bir aldatmacadan ve sahte bir kurgudan ibaret, yani gerçekler bildiğimizden çok farklı, en basiti mesela bu sitede 1969 yılındaki aya gidilmesi olayının tamamen sahte ve uydurma bir NASA komplo teorisi olduğunu ve Amerikanın çıkarlarını yükseltmek için ve dünya milletleri önünde büyük göstermek için kurgulanmış olan bir komplo teorisi olduğunu görüyorsunuz ve hakeza bunun gibi pek çok olayın da tabi, siz inceleyin:

https://www.america.gov/conspiracy_theories.html

İşte, Amerikan doları üzerindeki, piramit ve gözden oluşan tasvir aynı zamanda bu örgütü temsil eder. Zaten Amerikan dolarını da Rothschild ailesinin sahibi olduğu Federal Reserve Bank basmakta ve faiz karşılığı (evet yanlış okumadınız) Amerikan hükümeti hazinesine vermektedir. Ne garip bir tesadüftür ki, gerçek bir Merkez Bankası kurmayı önererek bu bankayı by-pass etmeye kalkan John F. Kennedy suikaste kurban gitmiş ve 5 ay sonra durum eskiye döndürülmüştür. Dünyanın olay adamı, ünlü spekülatör George Soros un aslında perdenin arkasındaki bu amcaların maymunu olduğu rivayetleri vardır. (İnceleyiniz: JP Morgan Bankve gerçek sahipleri kimler?)

Yine çok ilginç bir iddaadır ki: Milletimizin belini büken 2001 krizi bu örgütün İstanbul Borsasındaki milyarlarca dolarını yurtdışına çekmesiyle patlak vermiştir.

Yeni araştırmacıların, Illuminati şebekesinin ilk bölümlerinden biri olarak keşfettiği kısmı da, Yuvarlak Masa isimli İngiliz-asıllı gizli örgüte bağlanan organizasyonlar grubudur. Bu grup, Bilderberg Grubu, Kraliyet Uluslararası İlişkiler Kuruluşu, Dış İlişkiler Konseyi, Üçlü Komisyon, ve Roma Klubü isimli organizasyonlardan oluşmaktadır. Bu şebeke, Illuminati’yi en güçlü şekilde ifade edebilecek olan şebeke değildir. Illuminati ağı içerisinde birçok seçkin grup vardır, fakat bu “Yuvarlak Masa” organizasyonları, Illuminati Planı’nın gündelik politik, ekonomik, iş dünyası, ordu (özellikle NATO) , eğitim ve diğer tüm alanlardaki beyin yıkamalarında anahtar rolü oynamaktadır.

Yuvarlak Masa, 19. yüzyılın son zamanlarında Londra’da (Illuminati’nin faal merkezi) yaratılmıştı. İlk resmi lideri, Güney Amerika’yı acımasızca idare etmiş olan ve bu toprakları siyah insanların elinden alan, Cecil Rhodes idi. Teoriye göre, şu anda siyah insanlar Afrika’daki politik kontrolü ellerinde bulundurmalarına rağmen, esas kararlar, hâlâ daha, siyah başkan ve lider kuklaları aracılığı ile Avrupalı ve Amerikalı seçkinler tarafından verilmektedir. “Bağımsızlık” bir hayaldir. Rhodes, bir kabileyi diğer kabileye karşı oynatmıştı ta ki tümü birbirlerini savaşta yokedene ve böylece Rhodes ve İngiliz’in yönetimi devralmasını sağlayana dek. Bu, hâlâ daha, günümüzde Afrika’da sürmekte olan çatışmalarda aynen olmaktadır…

Rhodes,Yuvarlak Masa’nın amacının İngiltere tarafından (İngiltere merkezli Illuminati tarafından) kontrol edilen bir Dünya Hükümeti kurmak olduğunu söylemişti. 1902’de öldüğünde, parasını, kendi vasiyeti üzerine, “Rhodes Bursları” parasal kaynağını oluşturmaya bırakmıştı. “Rhodes Bursları”, dış ülkelerden gelen öğrencilerin Oxford Üniversitesi’nde -Illuminati’nin “eğitimsel” beyin-yıkama merkezinde- eğitim görebilmeleri için onların masraflarını karşılayan bir programdır. Ülkelerine dönüp de politika, ekonomi ve medya gücünü elinde tutan konumlara yerleşen “Rhodes Mezunları” ile diğer genel öğrenci nüfusu arasında dağlar kadar fark vardır. Onlar, Illuminati temsilcileri olarak görev yaparlar. Bugün, dünyadaki en meşhur Rhodes Mezunu, eski Amerika Başkanı Bill Clinton’dur. Fakat, Rhodes Yuvarlak Masa’nın resmi öncüsü olmasına rağmen, esas sermayeyi sağlayan ve kontrol edenler, birçok global komplonun merkezinde yer almış olan bankacılık hanedanı Rothschild Ailesi idi. Bu Yahudi-karşıtı bir işaret değildir çünkü Rothschildlar Yahudi olduklarını iddia etmektedirler. Yahudi insanları herkesten fazla sömüren ve onların beynini yıkayan da Rothschildlar’dan başkası değildir!

Birinci Dünya Savaşı öncesi ve sırasında, Yuvarlak Masa’nın ABD ve İngiltere’deki gizli seçkinleri, kendi hükümetlerinin savaş konseylerindeki başrole sahip kişilerdi.. Belgelerle de ispatlanabileceği gibi, bu kişiler global çatışmaya yol açacak olayları yaratmak için beraber çalışmışlardı. Problemi-yarat-sonra-çözümü-sun teknikleri sayesinde, global statükoyu bu savaşla yoketmek ve böylece dünyayı, savaş bittikten sonra, kendi Planlarının öngördüğü imaja göre yeniden çizme şansını yakalamak istiyorlardı. Ve bunu da aynen yaptılar. Savaştan sonra, dünyadaki güç, savaştan öncesine göre, daha da az birkaç kişinin eline verilmiş ve indirgenmişti, ve bunu yine kendilerinin yarattığı İkinci Dünya Savaşı ile de daha öteye götürüp geliştirdiler. Bu durum, bugüne dek sürdü, ve aslında, her geçen dakika daha da hız kazanmaktadır.

1919 yılında, Paris yakınlarında, Versailles Barış Konferansı’nda biraraya gelen Amerika ve İngiltere’den Yuvarlak Masa’nın seçkinleri, Alfred Milner, Edward Mandel House, ve Bernard Baruch gibi şahıslar, kendi ülkelerini temsilen toplantılara atandılar ve aslında kendilerinin yarattığı savaşın sonucu olarak, dünyanın nasıl değişeceğini karar vermeye başladılar. Almanya’yı ödenilmesi imkansız tazminatlara tabi tuttular, ve böylece savaş-öncesi Weimar Cumhuriyeti’nin, inanılmaz bir ekonomik çöküntü arasında, kalıp yıkılmasını garanti altına aldılar. Tüm bunların getirdiği sonuç ise “gayet rastlantısal” olarak Hitler’in gücü eline geçirmesi oldu.

Ayrıca, Illuminati’nin Yuvarlak Masa üyeleri, Paris’te Hotel Majestic’teyken, Bilderberg(Bil) -Dış İlişkiler Konseyi(DİK) -Kraliyet Uluslararası İlişkiler Kuruluşu(KUİK) -Üçlü Komisyon(ÜK) şebekesini oluşturma işlemlerine başladılar. Buna ek olarak, Versailles’da karar verdiler ki Filistin’de bir Yahudi anavatanının yaratılmasını destekleyeceklerdi.Bu üyelerin her biri ya Rothschild soyundan gelmekteydi ya da onlar tarafından kontrol edilmekteydi.

Versailles Barış Konferansı’ndaki, Amerikan Başkanı Woodrow Wilson, Rothschild klonları ve ABD Yuvarlak Masa öncüleri Colonel House ve Bernard Baruch tarafından “önerilmişti”; İngiltere Başbakanı Lloyd George, Rothschild çalışanı ve Yuvarlak Masa lideri Alfred Milner ve Rothschild hanedanının kurucusu Mayer Amschel Rothschild’ın torunu Sir Phillip Sassoon tarafından “önerilmişti”; Fransız lider Georges Clemenceau, gerçek ismi Jeroboam Rothschild olan kendi İçişleri Bakanı Georges Mandel tarafından “önerilmişti”.

Hotel Majestic’teki gizli toplantılarının sonucu olarak, Kraliyet Uluslararası İlişkiler Kuruluşu Londra’da 1920 yılında, Dış İlişkiler Konseyi 1921 yılında, ve bunları takip eden Bilderberg Grubu (1954) , Roma Klubü (1968) ve Üçlü Komisyon (1973) kuruldu. Tüm bu organizasyonlar, Rothschild’lar, Rockefeller’ler ve Illuminati’nin daha yüksek güçlerine çalışan Henry Kissinger gibi önde gelen beyin-yıkayıcılar tarafından idare edildi ve edilmektedir.

Bu organizasyonların, üyeleri arasında global politika, iş dünyası, bankacılık, medya, “eğitim” ve diğer alanlardaki en yüksek mevkili insanlar bulunmaktadır. Bunlar, görünüşte bağlantısız ülkeler, politik partiler ve kuruluşlar aracılığı ile, halkların bilgisi dışında, ayni global siyasetleri, planlı bir şekilde düzenleyen kanallardır. Malta Şövalyeleri, Masonlar gibi diğer gizli örgütlerin yüksek konumları da, bu Yuvarlak Masa ağına bağlanır. İşte illuminati hanedanlığı üyeleri;

• Whitney Ailesi ( yerlesim 1635, Watertown, Massachusets),
• Perkins Ailesi ( yerlesim 1631, Boston Mass.),
• Stimson Ailesi (yerlesim 1635, Watertown, Mass.),
• Taft Ailesi (y. 1679, Braintree, Mass),
• Wasdworth Ailesi (y. 1632, Newtown, Mass.),
• Gilman Ailesi (y. 1638, Hingham, Mass.)
• Payne Ailesi (Standard Petrolün sahibi),
• Davison Ailesi (J. P. Morgan ve sirketinin sahibi, her iki dünya savasinda da etkili olmuslar ve büyük paralar kazanmislardir),
• Pillsburr Ailesi (Un ticareti),
• Sloane Ailesi (Ticaret ve parekende satisiin dev ismi),
• Weyerhauser Ailesi (Kereste ve orman ürünleri tröstü),
• Harriman Ailesi (Demiryolu Krallari),
• Rockefeller Ailesi (Standard petrol, Chase Manhatten Bank ve binlerce sirketin sahibi CFR, Trilateral Komisyon ve Bilderbergin basindaki aile),
• Lord Ailesi (y. 1635, Cambridge, Mass.),
• Bundy Ailesi (y. 1635, Boston, Mass.),
• Phelps Ailesi (y. 1630 Dorchester, Mass.),

Bush aileleri (Baba Bush CIA ve ABD baskani, ogul Bush bu örgütlerin bir entrikasiyla ABD baskanligina getirildi, her ikisi de SBS üyesi).

SBS toplumdaki hemen her yapiya girmistir. Bunlarin içinde Beyaz Saray, Yüce Divan, Medya, İs ve Endüstri, Federal Banka sistemi, Kanun yapici kurullar, Mahkemeler vb vardir. SBS'nin temel ideolojisi Anglo Sakson ve Protestan beyazlarin dünyadaki hakimiyetini saglamaktir, ideolojisi oldukça fasistir ve her iki dünya savasinda da bu cemiyet çok önemli roller oynamistir. Bohemian Grove ve CFR ile birlikte Skulls and Bones Society Yeni Dünya Düzeni'nin yaraticisidir.


NOT: bu hanedanlığın üyelerinin sayıları 10 veya 13 veya 15'tir; ama kesin bir sayı söylenememektedir. Kıyamet gerçekliği olarak biz bu Deccali sisteminin merkezi çekirdeğini oluşturan kadronun 13 kişiden oluştuğu sonucuna ulaştık. Ve İllüminati'nin dünya düzenini kontrol altına almak amacıyla 13 hedefi olduğunu da çözümledik. Buna göre şu hedefleri dünyaya dayatmaya çalışacaklar:

Thirteen Points for the New Order:

{Deccali Yeni Dünya Düzeni'nin 13 Temeli}


1° world-wide Currency (dünya genelinde geçerli tek para birimi, diğer para birimlerinin sahte ekonomik krizlerle yok edilmesi);


2° universal Language (tek dil, tüm diğer dillerin ve kültürlerin sahte eğitimlerle ve reformlarla -4+4+4 gibi vb. yok edilmesi);


3° total Security (monitoring) (tüm insanların, binaların ve olayların kontrol edilmesi amacıyla kameralarla gözetlenmesi, kayıt altına alınıp kitlelerin baskı altında tutulması ve belirli ve istedikleri kişilerin, kurumların fişlenmesi);


4° Complete and Continuous Social Assistance (minimum income, full job, gratuitous education, public health) (insanların minimum gelir, minimum eğitim ve en düşük sağlık şartlarında adeta köle haline gelecek şekilde çalışmaya yöneltilmesi ve kolay kontrol için hayat şartlarının asgari düzeyde tutulması);


5° Not concentration of the income and power of the State (minimum taxes, collaborating minimums, minimization) (vergi ve devlet güçlerine ait birimlerin baskı altına alınmış kitleleri en iyi şekilde kontrol edebilmek amacıyla maksimum düzeye çekilmesi);


6° absolute Equality of the beings: social status, ethnic, economic, of the customs, inexistence of the authority (sosyal etnik ve ekonomik olarak insanların gruplandırılması fakat buna rağme tek tip insan modeli yaratmak için insanların sosyal statülerinin elinden alınması, robotlaştırılması);


7° International Justice: total repression the contravention, to the crime, the tyranny and the corruption (Yasalar ve yargı denetiminin ağırlaştırılması ile insanlara sahte suç isnad edilerek kontrol altına alınması, egale edilmesi sahte suç örgütleri kurarak baskı altına alınması) ;


8° Sanitation and Health in world-wide level)dünya genelinde sağlık skandalları çıkartılarak insan popülasyonlarının azaltılmaya ve nüfus kontrolü ile azaltılmaya çalışılması) ;


9° familiar Planning (tarım ve hayvancılığın kalitesiz ürünler ve hormonlarla sabote edilip insanların sağlığıyla oynanması);


10° End of the hunger and the misery (hastalık ve salgınların arttırılara kıtlık, ve hastalıklar yüzünden toplu ölümlerle insan nüfusunun azaltılmaya çalışılması);


11° unrestricted Freedom of opinion and manifestation (Sahte manifesto ve bildirimler ile sözde insan hakları ve özgürlük bildirimleriyle insanların özgürlüklerinin elinden alınması ve fikirlerine engel olunması);


12° Moralization of the being: end of the beggary, prostitution, the infantile work and too much factors (Fabrikalardaki ve iş dünyasındaki, çalışma koşullarının aşırı ağırlaştırılması ile insanları mental ve bedensel işlevlerini kaybetmelerine neden olunması);


13° Creation of the Policy and the Army of the New Order (Tüm bu komplo teorilerinin yardımıyla, Dünyaya yeni evrensel yasaların getirildiğini ve yeni bir dünya düzeni kuruldıuğunu, üstün bir medeniyetin başladığını empoze ettirilerek Deccal'e ait baskı ve ordu düzeni ile dünya milletlerinin toplu olarak kontrol altına alınıp, baskı ve savaşlardaki yıkımlar ile insanlığın sonunun getirilmesi için son hamlenin yapılması).

 

 Videoyu dikkatlice izleyin:

 

 

Şimdi, bu hedefleri de 6 madde halinde özetlersek:

1- Hükümetleri ve diğer resmi görevlerdeki insanları kontrol altına almak için para ve zaten büyük bir eğilim arzeden seks ticareti kullanılacak.

2- Illuminati bu amaca yönelik Dünya'nın her yerinde başarılı ve üstün yetenekli öğrenciler yetiştirmek için kolej ve üniversiteler açacak.

3- Teşkilat içinde başarılı isimler hükümetlere, dini ve mali kurumlar içine yerleştirilecek ve ajan olarak kullanılacak.

4- Son derece etkili medya kurumları kuracak ve sorunların çözümleri için tüm Dünya'da tek bir devletin gerekliliğine ikna edecek.

5- Bu noktada son aşamaya gelinecek, her türlü silah ve asker kullanılarak, tüm ulusal devletlere meydan okunacak ve halklar sadece Illuminati tarafından kontrol edilen bir iktidarın denetimine girene dek savaşılacak. (Masonların teşkilatına ihtiyaç vardı. En etkili isimleriyle temasa geçilecek ve localarında yer açılacak.)

6- Katolik mezhep içine sızılacak ve yok edilecek.

(Çünkü Papa'nın etki alanında en az 1 milyar var, Dünya'da onun kadar etkili kimse yok.)

(Vatikan'a KGB ajanlarıyla sızıldı ve bazı kardinallere önce yardımcılarını şantaj yoluyla kafesleyip ulaşıldı ve Papa süikastlerinin üstünü örttürecek kadar kullanıldılar. Kiminiyse Venedik'ten şaibeli yolla alınan Vatikan Bankası yoluyla.)

(Bu arada SSCB'yi ve KGB'yi başından beri kukla gibi kullanan yine Illuminati'ydi. Yani "Soğuk Savaş" tam bir tavşana kaç, tazıya tut tiyatrosuydu.)

(KGB siyasi, kültürel, mali, dini konularda istihbarat sağlarken, onun alt birimi GRU bu amaçlar için Askeri istihbaratta uzmanlaşmıştı. GRU'da herkes kitle imha silahları konusunda uzmandı ve günü geldiğinde herkes elinde bir çantayla bir nükleer bomba olacaktı. Onun da alt birimi Spetnas nokta operasyonları işine bakıyordu.)

(Aynı tarihlerde ABD Başkanı olan Franklin Roosevelt 1932'de Doların üzerine Illuminati'nin sembolü meşhur tamamlanmamış piramidi koydurttu.)Yuvarlak Masa Teorisi

Illuminati şebekesinin temel amacı bütün dünyayı tek merkezden yönetebilmek için eli her tarafa uzanabilen bir ağ oluşturmaktı. Fakat bunun gerçekleşmesi için birbirleriyle irtibatlı birtakım alt mekanizmaların oluşturulmasına ihtiyaç vardı. İşte bundan dolayı bir Yuvarlak Masa (The Round Table) teorisi geliştirildi. Bu teoriye göre şekillendirilecek organlar, üstlendikleri görevlere göre kendi aralarında bir irtibat ağı kuracak, bilgi alış verişinde bulunacak ve dünya ülkelerini yönlendirecek politikalar geliştireceklerdi. Yuvarlak Masa organlarının elemanları kendi ülkelerinde etkili kişiler olacaklardı.

Yuvarlak Masa teorisi ilk olarak 1877'de John D. Rockefeller, Cecil Rhodes, John P. Morgan, Andrew Carnegie ve Mayer A. Rothschild'dan oluşan beşli tarafından ortaya atılmıştır. Bunların hepsi de Illuminati şebekesinin üyeleriydi ve üçü yani Rockefeller, Morgan ve Rothshild yahudi kökenliydi.

Yuvarlak Masa ve Birinci Dünya Savaşı

Yuvarlak Masa'nın seçkin üyeleri, Birinci Dünya Savaşı öncesinde ülkelerindeki savaş komitelerinde önemli görevler üstlenmişlerdi. Bu kişiler siyaset sahnesinde, birbirlerine zıt ülkeleri temsil ediyor ama Yuvarlak Masa'da bir araya gelebiliyorlardı. Bu kişilerin savaşın şartlarını ve sebeplerini kendi elleriyle hazırladıkları, Birinci Dünya Savaşı'nın arkasında duran gerçeklerin altını kurcalama zahmetine katlanan araştırmacıların dikkatinden kaçmamıştır. Bu kişiler savaş esnasında da ülkelerinin savaş komitelerindeki üst görevlerini sürdürmüşlerdir.

Savaş sonrasında ortaya çıkan şartlar Illuminati şebekesinin hesap ve planlarına daha da uygundu. Savaşın ateşini yakan ve dört yıl boyunca üzerine gaz döken Yuvarlak Masa üyeleri, 1919'da Fransa'nın başkenti Paris yakınlarında Versailles Barış Konferansı'nda bir araya gelmiş ve savaş sonrası şartlarda dünyaya nasıl şekil verebileceklerini tartışıyorlardı. Bu toplantıda bir araya gelen Alfred Milner, Edward Mandel ve Bernard Baruch, Yuvarlak Masa'nın seçkin üyeleriydi ve zaten kendilerinin çıkardığı savaşın ortaya çıkardığı şartları değerlendirme konusunda görüş alış verişinde bulunuyorlardı. Bunlardan Alfred Milner, Yuvarlak Masa'nın lideriydi. Konferansa katılanların birçoğu, daha önce sözünü ettiğimiz ünlü banka hanedanı Rothschild ailesinin fertleri tarafından önerilmişti. Bu ailenin yahudi azınlığa mensup olduğunu daha önce belirtmiştik.

Filistin topraklarında bir yahudi devletinin kurulmasıyla ilgili politikaların geliştirilmesinde karanlık gizli örgütlerin önemli rolü olmuştur. Versailles Barış Konferansı'nda alınan kararların arasında da Filistin'de bir yahudi devleti kurulması vardı....


İlluminati'nin Dereceleri (Açıklanmayan gizli derecelendirme ile birlikte)

Çırak, Kalfa, Usta, Gizli (Hafi) Usta, Kamil Usta, Sır katibi, Nazır Hakim, Bina Emini, Dokuzlar Müntahibi, 10° Onbeşler müntahibi, 11° Onikiler müntahibi, 12° Usta Mimarlar, 13° Royal Architekt de Salodon, 14° Müntahibi Kamil, 15° Şark Şövalyesi, 16° Kudüs Prensi, 17° Şark ve Garp Şövalyesi, 18° Salib verdi Şövalyesi, 19° Alî (Yüce) İskoçyalı, 20° Mehafili Muhtereme Üstadı, 21° Prusya Şövalyesi, 22° Lübnan Prensi, 23° Sanduka-i Esrar Reisi, 24° Tunç Yılan Şövalyesi, 25° İskoçyalı Papaz, 26° Mabed Şövalyesi, 27° Güneş Şövalyesi, 28° Sent Andre İskoç Şövalyesi, 29° Kadüsen Şövalyesi, 30° Müfettişi Azam, 31° Sırrı Hafi Prensi, 32° HAKİM MÜFETTİŞ UMUMİ AZAMI. 33° HAKİM MÜFETTİŞ GENEL AZAMI (Ülke yöneticileri, 300 kişilik alt komisyon),

34° Deccal'ın Alt Yardımcıları (13 kişilik alt komisyon),
35° Şeytan'ın Yardımcısı: Deccal
36° Şeytan


Bu dereceleri kazanırken takip edilen zaman:

1 : 2 Beş Ay
2: 3 Yedi Ay
3. 4 Dokuz ay
1. 5 Üç ay
5 : 9 Üç Ay
9: 14 Beş Ay
14: 15 Üç Ay
15: 17 Üç Ay
17: 18 Yedi Ay
18: 22 Beş Ay
22: 27 Yedi Ay
27: 29 Beş Ay
29: 30 Yedi Ay
30: 31 beş Ay
31: 32 Yedi Ay ki,

Toplam 7 Sene (81 Ay).

Bir de derecelenmenin sıralamasına bakarsak; bu 33. derece arasında Türkiye’de sadece “15” derece olduğunu görürüz. Altıdan dokuza, dokuzdan ondört’e kadar derece yoktur, boş bırakılmıştır! Ondört, Ondokuz, Yirmi ve Yirmi bir yoktur. Yirmi ikiden Yirmi Yedinci’ye kadar yoktur. Yirmi sekiz, Yirmi dokuz yoktur. 34. derece ise, hiçbir zaman açıklanmayıp Deccal'ın iç çemberdeki yardımcısı, 35. derece şeytan'ın yardımcısı olan kendisi ve 36. derece ise Şeytan'ın kendisi ile temsil edilmektedir..

Gelelim şimdi, 1776 yılında kurulan tarihin bu en kanlı tarikatının yakın gelecekteki planlarına kısa bir göz atmaya:

 

DECCAL'IN TARİKATI:

İLLÜMİNATİ'NİN GELECEKLE İLE İLGİLİ KANLI PLANLARI:

İLLÜMİNATİ KARTLARI (AÇIKLAMALI TAMAMI)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAZI KARTLARIN TÜRKÇE ANLAMI VE AÇIKLAMASI:

Şimdi öncelikle Steve Jackson adında bir adam var Amerika’da. Bu adam 1994 yılında adı: "ILLUMINATI: NEW WORLD ORDER" olan bir kart oyunu piyasa sürüyor. Basit bir oyun kartından çok daha fazlası. Zaten kutusunun üstünde de ” Herşeyin arkasında olduğu gibi belki bu oyununda arkasında İlluminati vardır.” diyor. Bu oyun 1994′de yılın en iyi kart oyunu ödülünü alıyor.

Link burada bakabilirsiniz sayfanın sağında yazıyor zaten:

https://www.sjgames.com/inwo/

Neyse şimdilik burdan bir kart seçelim (Gerçi bu örgütün tarih içinde ve hemen hemen her alanda pek çok oyun karı var-örneğin medyadan siyasete tarihten bilime ve mafya örgütlenmelerinden terör ve suç örgütlerine kadar sayısız pek çok disiplini kontrol edip deccali sisteme uyarlamak için tahrip etmek ve kötülüğü şeytan adına dünyada yaymak ister.).

Evet kartları gördünüz şimdide gelelim bazılarını açıklamaya, tabi hepsini burada açıklamaya imkan yok çünkü çoğu kart gelecekle ilgili ve henüz gerçekleşmemiş olaylarla ilgili.

Gerçekleşen Olaylar

İkiz Kulelerin ve Pentagon’un Vurulması

*En bariz örnekle başlayalım: İkiz kulelerin vurulması! Kartın başlığı “Terörist Saldırısı” ve üzerinde yazan şu: Bu kartı kontrolünüz altında bulunan bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın. Günümüzde artık ikiz kulelerin bizzat ABD tarafından yıkıldığı bilinmekte. Bunu da müslüman terörist gruplarını güçlü göstererek, ortadoğuyu işgal etmenin altyapısını hazırlamak için yapmıştır. Tıpkı kartta bahsettiği gibi.

 

Endonezya Tsunami Felaketi

Endonezya’da 2010 yılında 7.7 depreme bağlı olarak dev bir tsunami oluştu. Şehir sular altında kaldı yüzlerce insan hayatını kaybetti. Önceki yazıda ABD’nin HAARP silahı ile yapay depremler oluşturabildiğini yazmıştım. Bu felaket de onun eseri. Kartın üzerinde: Felaket. Bu kart bir kıyı bölgesini hemen yok etmek için kullanılır yazmakta.

 

Japonya Depremi

Sıra geldi HAARP silahının başka bir marifetine. Japonya 2011 senesinde büyük bir deprem felaketi yaşadı. Ekonomisi büyük zarar gördü. Japonya’nın teknoloji konusunda Amerika’nın en büyük rakibi olduğunu düşünürsek, bu depremin Amerika tarafından oluşturulmasına şaşmamak lazım. Ayrıca deprem felaketinden sonra bir de nükleer kaza yaşanacaktı ama Amerika bu konuda başarısız oldu. Kartın üzerinde: Birleşik felaket, bu kartı aynı yerde peşpeşe iki felaket oluşturmak için kullanabilirsiniz yazmakta. Çizimdeki insanların çekik gözlü olduklarına dikkat edin. Ayrıca yıkılan saat kulesi de tokyo wako saat kulesidir. Saat kulesinde saat 11 ve 3′ü gösteriyor. Depremin olduğu tarih 11/03/2011

  

Barack Obama’nın Seçilmesi

Bu kartta da ABD başkanı Barack Obama’yı çok net bir şekilde görüyoruz. Zaten önceki yazıda belirtmiştim,bütün ABD başkanları skull&bones tarikatında yetişmekte, yani 10-15 yıl sonra kimin başkan olacağı önceden belli.

 

Ekonomik Kriz

Ekonomi bilgim çok iyi değildir ama finans mezunu abime ve internette araştırdığım kaynaklara dayanarak söyleyebilirimki, 2010 yılında dünyayı sarsan krizi bizzat Amerika çıkartmıştır. Kendisi de biraz zarar görse de Rusya ve Çin gibi dünya çapındaki güçlü rakiplerine çok ciddi hasarlar vermiştir (zaten Amerika’nın politikası genelde bu. Düşmanlarını alt etmek için biraz zarara katlanıyorlar) . Kartlarda bu olayı “Market Manipulation (Pazar Manipülasyonu)” ve “Currency Speculation (Para Birimi Spekülasyonu)” şeklinde görmekteyiz.

Ortadoğu İsyanları

Ortadoğu’yu kasıp kavuran isyan ateşinin dış güçler tarafından kontrol edildiğini artık herkes görebiliyordur. Kontrol edilmekten kastım halk Amerika tarafından yönlendiriliyor değil. Amerika bu halkları isyan ettirmek zorunda bırakıyor. Önce dikdatörlerin halka çok zulüm etmesi sağlanıyor, sonra bundan bıkan halk haklı olarak isyan ediyor, daha sonra Amerika, Nato ve diğer güçler barış getirme bahanesiyle ülkeleri paylaşıyorlar. Aşağıdaki kartlarda da bunu görmekteyiz, bir dikdatörün büyük resmi var, sokaklar yanmakta, evler klasik ilkel arap evi. Kartta yazan da şu: Bu kartı bir ülkeyi kontrol altında tutmak ya da işgal etmek için kullanın. İkinci kartta da askerin isyancılara saldırışını görüyoruz. Bugün libya ve diğer arap ülkelerinde olan olayın aynısı.

 

Diğer Gelecek Seneryoları (2012-2016 VE SONRASI)

Bu başlıkta da illuminati kartlarında yer alan henüz gerçekleşmemiş olayları irdeleyeceğim. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceği tabi ki kesin değil ancak önceki olaylara bakınca gerçekleşmeleri muhtemeldir.

 

SAHTE UZAYLI İSTİLASI ve EMPIRE STATE Binasının Çöküşü

(2012-2019 için 1. ihtimal)

Önceki yazıda Amerika’nın dünyayı tamamen kontrol altına alması için atacağı son adımın kendi tasarladığı ufolarla sahte uzaylı istilası gerçekleştirmek olduğunu yazmıştım. Hatta tarih olarak da büyük ihtimalle 2012 olabilir demiştim. Bu kartların ilkinde uzaylılar tarafından kaçırma vakası görüyoruz. İkincisinde de “Foreign Aid (Yabancı Bağış)” isimli bir kart var. Bu da uzayda bulunacak bir kaynak olabilir. Esas önemli olan 3. kart. Ufolar açık bir şekilde empire state binasına saldırmakta. 95 yılında bu kartları alıp inceleyen biri nasıl 11 eylül 2001 sabahı şok geçirdiyse biz de bir sabah uyandığımızda empire state binasının çöküşünü gördüğümüzde şok geçireceğiz. (Aşağıdaki kartı inceleyin) Bekle ve gör!

 

LONDRA OLİMPİYAT OYUNLARI sırasında NÜKLEER bir bombanın trafalgar meydanına bırakılarak TERÖRİST SALDIRISI bahanesiyle patlatılması ve yaklaşık 100.000 insanın ölümüyle beraber özellikle İRAN' nükleer programını bahane edip girilmesi ve TEKRAR İSLAM ÜLKELERİNİN İŞGAL EDİLMESİ..

(2012-2019 için 2. ihtimal ki, birinciden daha kuvvetli görünüyor)

95 yılında bu kartları alıp inceleyen biri nasıl 11 eylül 2001 sabahı şok geçirdiyse biz de bir sabah uyandığımızda 27 Temmuz 2012 sabahında ingilterenin yarısı ile birlikte Londra'nın yok olduğunu gördüğümüzde şok geçireceğiz. (Aşağıdaki kartı ve VİDEOYU inceleyin ve özellikle karttaki duvara -Yıkılmış olimpiyat stadyum duvarı- ve yerdeki -Nükleer felaket tabelasına- dikket edelim!) Bekle ve gör!

 

 

Ölülerin Dirilişi

Bu aslında çok fantazi bir şey değil. Önceki yazıda bu konuyla ilgili teorimi paylaşmıştım. Bir bilim dergisinde okuduğuma göre ölü bedenlere adrenalin ve bazı hormonlar enjekte edildiğinde ölünün kasları bir süre istemsiz bir biçimde tepki verebiliyor. Zamanla tıbbın gelişmesiyle ölüleri hareket ettiren bir serum üretilecek. İkinci kartta gördüğümüz gibi bu seruma “Ölümsüzlük Serumu” adı vermişler

Julian Assange’ın Öldürülmesi

Julian Assange Wikileaks’in kurucusudur. Amerika’nın ve diğer devletlerin gizli bilgilerini açığa çıkararak Amerika’ya verdiği zararları herkes biliyor. Assange şuan “prezervatifsiz seks” suçuyla ev hapsinde tutulmakta (çok kötü bir komploya gitti) . Ancak hala işleri kontrol edebilmekte. Yani temizlenmesi gerekiyor. İleriki zamanlarda Assange’ın öldürüldüğü haberini duyabiliriz. “İkinci Kurşun” isimli karttaki adam kesinlik Assange’a inanılmaz benzemekte, Obama gibi.

Cyborg Askerler

Cyborg askerlerden kasıt merhamet duygusu olmayan, güçlü, ölüm makinası askerlerdir. Bunlar robot olabileceği gibi genetiğiyle oynanmış insanlar da olabilir.

 

İnsan Klonlama

Bugün bile insan klonlamanın mümkün olduğu söyleniyor. İleriki tarihlerde ordu kurmak ya da başka amaçlar için insan klonlanmaya başlanabilir.

 

Akıl Kontrol Edici Uydu

Bu olay ilk başta çok fantazi gibi gözükse de bana göre zor değil. Bugün biliniyorki beyinde herşey elektrik dalgalarının hareketleriyle oluşuyor. Uydudan çeşitli frekanslarda dalgalar verilerek bu elektrik akımlarında sapmalar yapılabilir. Böylece insanların fikirleriyle oynanabilir.

 

İnsan Eti Yiyen Bakteri

İlaç sektörüne can vermek için labaratuvar ortamında üretilmiş insan eti yiyen bir bakterinin geleceği söylenmekte

 

 Meteor Saldırısı

Kartın üzerinde: Bu kartı bir ülkeyi hızlı yoldan yoketmek için kullanın yazmaktadır. İleriki yıllarda Amerika’nın rakibi olan bir ülkenin meteor felaketiyle yerle bir olduğunu görebiliriz.

 

Gizli Şehir

Kartın üzerinde: Bu kartı illuminati ve küresel gücünüzü artırmak için kullanın yazmakta. İlluminati yeni tarihi bir şehir bulmuş gibi yaparak uzaylıları ya da onun gibi kendi ürettikleri fikirleri insanlara empoze etmeye çalışabilir.

 

Enerji Krizi

İleride Amerika sahte bir enerji kriziyle dünya ekonomisine büyük bir darbe vurabilir. Kendi de biraz etkilenecektir ama demiştim Amerika’nın yöntemi bu

 

Ay Üssü

Bu kartta da ayda kurulacak bir üsden bahsetmekte. Böylece HAARP silahının etkinliği artırılabilir.

 

Üçüncü Dünya Savaşı

Yorumsuz…

 

Son

Artık görmekteyiz ki dünya gizli bir liderin emrinde (deccal) çalışan bir grup (illuminati) tarafından yönetilmekte. Bu elbette bizim kaderimiz değil. Herşeyi değiştirebiliriz.

İlk yazımla ilgili çok güzel geri dönüşler aldım. Fikirleriniz, söylemek istedikleriniz varsa lütfen bana e-mail yoluyla ya da yazının altına yorum yazarak belirtiniz. Bunlar benim için çok önemli.

VE son olarak da tezgahlanmaya çalışılan büyük oyunun genel resmini görmeniz için, GELENLER BELGESELİ'ne ait şu videoları da izlemenizi öneriyorum, Vesselam..

 

DECCAL'IN TARİKATI 2012'DE ILLUMINATI ''EMPIRE STATES OF BUILDING BİNASINI YIKMAKLA TARİHTEKİ EN KANLI KOMPLOSUNA DÜNYAYI HAZIRLAYARAK ÖNCE AMERİKAYI VE DAHA SONRA DA TÜM DÜNYA ÜLKELERİNİ BİR KAOSA VE KENDİLERİNCE DÜNYAYA HÜKMETMEK İÇİN KURGULADIKLARI:

"YENİ DÜNYA DÜZENİ" ALDATMACASINA HAZIRLAYARAK DÜNYAYI TOPYEKUN III. DÜNYA SAVAŞINA SOKACAKTI. O YÜZDEN BURADA EDİNDİĞİNİZ BİLGİLERİ ALLAH RIZASI İÇİN ÇEVRENİZDE PAYLAŞARAK İNSANLIĞI BU DÜZENE KARŞI UYARMANIZI İSLAM'A VE İMAN-I TAHKİKİ'NİN MÜHİM BİR KUTBUNA AİT BİR BORÇ OLDUĞUNU BİLDİRİR, MÜSLÜMANLARI BUNA KARŞI HAZIRLIKLI VE UYANIK OLMAYA VE CİHADA HAZIR OLMAYA BU SİTEDEN ÇAĞIRIYORUM..

 

İŞTE, BU YÜZDEN GERÇEKLERİ ÖĞRENMEK İÇİN KUR'AN-I HAKİM'İN BU ASIRDAKİ İZDÜŞÜMÜ, KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI'NI TAKİP EDİN, VESSELAM..

Artık herşeyi gördünüz, okudunuz, öğrendiniz.. Şimdi sıra geldi bu yazılanları baştan aşağı beyninizde birleştirin! Sadece düşünün mantık yürütün. Hayatınızda hiçbirşeyi hemen lap diye kabul etmeyin. Burdaki veriler gösteriyor ki 2011-2012 illuminati’nin enteresan hedeflerine gebe.

"Onlar bir DÜZEN kurmaktalar ve şüphesiz ALLAH da bir DÜZEN kurmaktadır ki; O düzen kuranların en hayırlısı ve güçlüsüdür.."

KUR'AN-I HAKİM

 

Özet: Görüldüğü üzere sitemiz içerisindeki DECCAL'la ilgili diğer yazılarımızda  da belirtmiş olduğumuz gibi, meteor yağmurları beklentisi veya kasım ayın’da geçmesi beklenen YU55 bu planların bir parçası olabilir. Meteor göndericekler demiyorum ama bu meteor’un ne zaman geçiceğini ve bunu insanlar üzerinde nasıl bir psikolojik travma yaratacaklarını biliyorlar ve planlıyorlar. İşin enteresan kısmı tıpkı kartlardaki gibi klipte aynı sırada. Önce meteorlar çarpıyor 2011′de sonrada uzaylılar istila ediyor 2012′de. Bu sene 2011-12 filmlerine dikkat edin %90'ı uzaylılarla alakalı (Örneğin, Avatar gibi vb.) ve arkasında yönetmen veya yapımcı olarak Steven Spielberg var. Yalnız artık uzaylı filmlerinde tema biraz değişti. Havadan gelen bir tehlike yerine yer altından çıkan bir tehlike teması işlenmeye başlandı yoğun bir şekilde. Fakat siz yine de uyanık kalmaya devam edin ve çevrenizi uyarın ve aileniz ile çevrenizi ve kendinizi yakıtı insanlar ve taşlar olan CEHENNEM'den ve onun cazibedar fitnelerinden koruyun, uyarı ikaz ve işaretlerimize kulak verin..

VESSELAM..

Kaynaklar

1) https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0lluminati
2) Texe Marrs, İlluminati-Entrika Çemberi, s.20

(Şarkı sözleri sarkıcevirileri.com’a aittir.)


Yazının devamını okuyun :
 
 

DECCAL'IN PLANLARI [yeni]:

 
İlk Ay Tutulması’nda Türkiye ile Suriye’yi savaştırıp Armageddon Savaşı’nı başlatabilirler. Armageddon, Hadis-i Şerifler’e göre Hatay’dır, bir başka rivayete göre Kudüs ve Yafa bölgeleridir. Türkiye, Suriye ile savaşıp Suriye’yi işgal edince, “Türkiye, emperyalist emelleri için Suriye’yi işgal etti” diyerek bir kamuoyu oluşturacak, içerden ve dışardan Türkiye’ye saldıracaklardır. Türkiye’de bilindiği gibi 126 NATO Üssü ve Patriot’lar vardır. Patriot’lar Hatay’ın çevresindedir ve menzili 80 kilometredir, 3 bin kilometre uzaklıktaki İran ile ilgileri yoktur. Olası savaşta Türkiye’nin içindeki ve dışındaki 500 bin El Kaide ve 50 bin PKK militanını da kullanıcaklardır. Geçtiğimiz Ocak ayında, Irak Tv’ye 500 Bin militanı olduğunu açıklayan El Kaide, Türkiye’yi ve İstanbul’u alacağız dedi.

Türkiye, Suriye ile savaşırken, Mescid-i Aksa’yı ve Kubbet-üs Sahra’yı yıkacaklardır ve Süleyman Mabedi’ni inşa etmeye başlayacakladır. Süleyman Mabedi’ni en geç 2015’te bitirme gibi bir planları olduğu anlaşılıyor.

HAARP ve Chemtrail Sprey teknolojileriyle kuraklık, kıtlık, susuzluk, tornado, tsunami ve depremler oluşturmak, bu sayede insanları göçe zorlayıp savaşmadan topraklara sahip olma düşünceleri var. Hep aynı yerlerde deprem yapmalarının sebebi, diğer fay hatları üzerinde baskı kurmaktır.
 

Detaylar için (bakınız):

 

Son Güncelleme (Salı, 05 Mayıs 2020 14:06)

 
Translator (Siteyi Çevir)

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
YENİ KİTAPLAR

KABUSTAN

GELEN

(2022)

Düşlerimiz gerçek olsaydı ne olurdu?

Peki, ya Kabuslarımız?

Kabustan Gelen Kapak

Kabustan Gelen, aslında Şeytan ve onun kötü şöhretli bir sembolü ve heykeli olan Baphomet’le İnsanlığın yokoluş/varoluş mücadelesini sembolik olarak kabuslar yoluyla anlatan ve tamamı günümüzde yaşanan ve geçen bir Kıyamet savaşının öyküsüdür.

 ♦ ♦  

ÇÖL

GEZEGEN

(2021)

Gözlerimi açtığımda içinde sadece kum taneleri olduğunu fark ettim!

 Çöl Gezegen Logo

Çöl Gezegen, Dünya’daki İklim ve Su Krizi üzerine yazılmış bir Bilimkurgu Romandır. Çöl Gezegen, aynı zamanda İnsanlığın yokoluş-varoluş mücadelesini anlatan ve tamamı gelecekte geçen ve su yüzünden başlayan bir Kıyamet savaşının öyküsüdür.

 ♦ ♦  

MEDUSA'NIN

SIRRI

(2020)

Cehennem'e Açılan Kapıya Hazır mısınız?

Medusanın Sırrı2

Dünyanın en iyi Pandemi kitabını okumaya hazır mısınız? Medusa'nın Sırrı, Sizi yeraltındaki Cehennem'in 7 kapısından birine sürükleyecek.

 ♦ ♦  

SON

KEHANET

(2019)

Cennet'e Geri Dönüş!

Son Kehanet Tablet Telefon

İnsanlık nereden geldi, Nereye gidiyoruz?

Bu sorunun cevabını Son Kehanet'te bulacaksınız.

 ♦ ♦  

TANRI'NIN

IŞIKLARI

(2018)

Çöl'de Başlayan Hikaye

Tanrının Işıkları Reklam

Dünya'nın en iyi Bilim-Kurgu Romanı yayınlandı.

Dünya'nın en büyük sırrını öğrenmeye hazır mısınız?

♦ ♦  

KÜÇÜK

ELİSA

(2017)

Zaman Yolcusu

Küçük Elisa Small Kapak

"Dünya yaşamı, bir nevi bir eğlence ve bir oyundan ibarettir."

(Kuran, İslam'ın Temel kitabı)

Unutmayın! Bu evrendeki her şeyin bir hayali ve bir de gerçek görüntüsü vardır...

♦ ♦  

KANON

(2016)

Kutsal Kitapların Yeni Bir Yorumu

KANON

KANON, ÜÇ ANA BÖLÜMDEN OLUŞUR:

1- KUR'AN, İNCİL VE TEVRAT (Genel Bir Değerlendirme)

2- KUR'AN'IN KANONİK YURUMU (99 Kanon)

3- İNCİL'İN KANONİK YORUMU (303 Kanon)

 ♦ ♦  

SONSUZLUĞUN

SONSUZLUĞU

(2015)

[114 Kod]

Sonsuzluğun Sonsuzluğu

"SONSUZLUĞUN SONSUZLUĞU", aradığın islam felsefesidir, yeni bir düşünce stilidir ki, aynı zamanda sana kainattaki nesnelerin ne kadar drift ve incelikti bir kumaşlar bütünü gibi nazenin bir şekilde sonsuzluğa kapı açacak şekilde tasarlandığını ve mükemmel bir şekilde ilm-i ebedi ve ezeli’de yaratıldığını, susamış gönüllere denizdeki okyanusa dönüşen marifet damlasıdır, hakikati arayan ariflere hikmettir, vesselam..

 ♦ ♦ 

RUYET-UL

GAYB

(2014)

Haberci Rüyalar

Ruyet ul Gayb Kapak

EY ARKADAŞ! Kur’an-ı Hakim’in rüyalara ve hakikat Alimine kapı açan 14 ayetinden istifade ettiğim, 14 adet rüyayı; Hakikat ve Rüya alemi & Gayb Lisanıyla, hakikate açılan 14 pencere halinde ifade edeceğim.

  Kim isterse istifade edebilir.

 ♦ ♦ 

ESKİLERİN

MASALLARI

(2013)

Esatir-ul Evvelin

ESKİLERİN MASALLARI

EY ARKADAŞ! “KUR’AN-I HAKİM’in, Tarih-i Kadim’in derinliklerine bakan ve Eskilerin Hikayeleri şeklinde anlatılagelen mühim bir sırrına bakan, ONÜÇ TARİHİ MÜTEŞABİH AYETİNDEN istifade ettiğim, ON KISA PARLAK KISSA’dan ibarettir. Tamamı, BİR MUKADDİME ile tarihin derinliklerine uzanan ON KISSA’dan oluşan ON EFSANE ile sonuç niteliğindeki BİR HATİME’den oluşan 22 DERS’ten ibarettir..

 ♦ ♦ 

HANIMLAR İÇİN

DİN REHBERİ

(2012)

El-Murşid-ul Nisa

HANIMLAR İÇİN DİN REHBERİ KAPAK

Ey Hanım Kardeş! Benden birkaç nasihat istedin. Şimdi, gelecek olan kısımlarda KUR’ÂN-I HAKÎM’in 19 âyetinden istifade ettiğim İSLÂMIN TEMEL DİNÎ bilgileri (NAMAZ, ORUÇ, İMAN ESASLARI, ZEKAT ve kısaca İSLÂM TARİHİ) ile ilgili merak ettiğin meselelerini AVÂM (HALK) lisanıyla HULASÂ (ÖZET) bilgiler halinde İKİ BÖLÜM halinde ifade edeceğim.

Kim isterse istifade edebilir..

 ♦ ♦ 

ZAMANIN

SAHİPLERİ

(2011)

Sahib-üz Zaman

ZAMANIN SAHİPLERİ KAPAK

Zamanın Sahibi, seslendi:

"Daha yolumuz var mı Üstad?"

Üstad: "Bu yol uzun ve zahmetlidir, lakin sonuna varmak yol harcı değil.."

Yolcu: "İşte bu yol, 1400 sene sonra gelecek olan bir Hakikatin 66 madde ile isbatıdır, lakin herkesin her meselesini anlayabilmesi yol harcı değildir.."

 ♦ ♦ 

AŞK-I

MESNEVİ

(2010)

Sonsuz Aşk

AŞK I MESNEVİ KAPAK

Sufi: "Haktan alırız, Halka veririz.."

Ney: "Herkes kendi anlayışına göre bana yol arkadaşı oldu, lakin kimse içimdeki sırları araştırmadı.."

Vesselam..

♦ ♦ 

YARATILIŞ

GERÇEKLİĞİ

(CİLT 2)

(2009)

Kevn-üt Tekamul-II

Yaratılış Gerçekliği II İkinci Kapak

İKİNCİ CİLT:

EVREN & CANLILARIN YARATILIŞI

[Yaratılışı isbat eden en büyük biyokimya atlası!]

 ♦ ♦ 

YARATILIŞ

GERÇEKLİĞİ

(CİLT 1)

(2009)

Kevn-üt Tekamul-I

Yaratılış Gerçekliği I Kapak

BİRİNCİ CİLT:

  EVRİM TEORİSİ

Evrim Teorisi ve Yaratılış iki zıt görüş olarak tarih içerisinde hep sürdürülegelmiştir. Fakat aslında, bu iki kavram TEKAMÜL (değişerek yaratma) noktasında kesişmekte ve yaratıcının varlığını daha iyi ispatlayan birer teoriye dönüşmektedir.

 ♦ ♦  

İSEVİLİK

İŞARETLERİ

(2008)

İşarat-ul İseviyye

İSEVİLİK İŞARETLERİ

Tarih boyunca, neredeyse İKİ BİN senedir bu sapkın ve yanlış İNANÇ, milyonlarca Hristiyanın inkâra sapmasına ve CEHENNEM’e gitmesine neden olmaktadır. Bu KİTAB’ın amacı; KUTSAL KİTAP ve İNCİL’lerdeki bu, TEMSİLÎ GERÇEK ve HAKİKAT PARÇALARINI, HZ. İSA ile İLGİLİ GERÇEKLİKLERİ, İNCİLDEKİ KIYAMET SÜRECİ ile İLGİLİ BÖLÜMLERİ İlmî bir çerçevede ele alarak (Tarih, Coğrafya, Sosyoloji ve Arkeoloji gibi pozitif bilimlerin de yardımıyla) sırr-ı vahyin feyzi ve KUR’ÂN’ın ışığıyla aydınlatmaktır.

 ♦ ♦ ♦ 

5-BOYUTLU RELATİVİTE

&

BİRLEŞİK ALAN TEORİSİ

(2007)

Cem-ul İzafiyye

Birleşik Alan Teorisi

EVRENİN YARATILIŞINI, HER ŞEYİN TEK BİR KUVVETTEN GELDİĞİNİ VE VAHDANİYYETİ İSBATLAYAN:

EN BÜYÜK FİZİK KURAMI

Bugün fizikte bilinen dört temel kuvvet vardır: 1. Güçlü Çekirdek Kuvveti, 2. Elektromanyetik Kuvvet, 3. Zayıf Nükleer Kuvvet, 4. Gravitasyon (Yerçekimi) Kuvveti.

Başlangıçta (yani evrenin ilk yaratılış anında) tüm bu kuvvetler (ilmî tabirle hepsine birden “câzibe” kuvvetleri de denir) bir tek ana kudretin içindeydi. Literatürde buna “Birleşik Alanlar Kuvveti” veya teoremi de deniyor. Bu tek kudret, ALLAH Vahdâniyyeti ve Ehâdiyyeti ilkeleri uyarınca bitişikken, evrenin genişlemesi ile birlikte bir hikmete binâen fazlara ayrıldı.

♦ ♦ ♦ 

KIYAMET

GERÇEKLİĞİ

(2006)

Hakikat-ul Uhreviyye

Kıyamet Gerçekliği kapak

KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI'NIN FATİHA'SI VE AYNI ZAMANDA KIYAMET'İ İLAN VE İSBAT EDEN EN BÜYÜK ESER.

Yaklaşan Kıyamet

sürecine hazır mısınız?

- 2006 Hz. Mehdi’ nin Zuhuru,

 - 2036 Hz. İsa (A.S.)’ ın Nuzulü,

- 2037 Deccal’in Ortaya Çıkışı,

- 2052 Ye’cüc ve Me’cüc’ün Ortaya Çıkışı,

- 2064 Dabbet-ül Arz’ın Ortaya Çıkışı,

- 2065 Güneşin Batıdan Doğması.

Gerçekleri bilmek herkesin hakkıdır...

FACEBOOK SAYFALARIMIZ