ANA MENÜ
Kimler Online
Şu anda 107 konuk çevrimiçi
Kıyamet Gerçekliği Ara:

KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI

Deccal (Anti-christ)

Yaptığımız araştırmalar sonucunda hakiki deccalın şahsı ortaya çıkartılmıştır. Gerçekleri öğrenmek ve dünyada ilk kez onun insanlığa kurmuş olduğu tuzaklarda uzak durma yolunu seçmek için sitemizde bu yönde onu felsefesi, kişiliği, resimleri ve ideolojisi ile tanıtacağımız yazılarımızı takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Birazdan aşağıda ingilizce metnini vereceğimiz bir giriş yazısı ile onu yakından tanımaya başlayacak ve uyanışa geçeceksiniz. İlerleyen zamanlarda ise, onu daha iyi tanıtan bir e-kitabı siz değerli okurlarımıza sunacağız.

Bilindiği gibi, deccal fikri ta antik çağlardan, özellikle mısırdan sümere, mayalardan hint medeniyetlerine kadar yazılı metinlerde işaret edilmek suretiyle bildirilmişti. Öte yandan, günümüz çağında gerek onun felsefesi ve kişiliği ve gerekse içinden çıkacağı soy üstünlüğü güden ve dünyanın hemen hemen ağırlıklı finansal ve ekonomin gücünü elinde bulunduran, hadislerin tabiriyle altınların kendisine tabi olacağı, bir sistemden çıkacağı bildirilmiş ve çeşitli organizasyonlarda film olsun, müzik veya eğlence veya mimari yapılarda olsun yüzlerce işareti belirmiş ve dünya üzerinde onun kurmuş olduğu zamanın en büyük komplosunun temelleri ondan önce dedeleri ve içinden çıkacağı ülke olan (ki o ülkeyi şimdi açıklıyorum: AMERİKA'dır ki o dehşetli şahıs şimdilerde 35 yaşlarındadır..) kıtanın pek çok yerinde onun zemin hazırlama aşaması tamamlanmıştır. Yine gelen bir gaybi habere göre, Hz. Mehdi (Konstantinapolis) ile Deccal (Annapolis) aynı anda ve aynı yaş çağlarında ve isim olarak da benzer yerlerde ahir zamanda ortaya çıkmaları, çalışmalarına o da ona karşı başlamış bulunuyor ki, 2010'lu yılların başlarından itibaren her ikisi de yaptığı çalışmaları ve artık ön plana çıkmaya ve görünmeye başladığını peyderpey açıkladığımızda siz de açıkça iman-ı tahkiki'nin nuruyla müşahede edecek, ve islam dünyası içinde biiznillah ilk öğrenen ve allah'a sığınarak önceden tedbir alma şansına sahip olacaksınız. Tabi yaptığımız bu çalışmalar derin bir tahkik ve uzunca bir süre aldığından ve henüz tam emin olunmadığından, bir sebebe binaen daha önce açıklanmazken, bir sırra binaen 2012 yılı başı itibarıyla, dehşetli bir komplonun deccal tarafından hazırlandığı tarafımdan öğrenildiğinden şimdi lüzum görüldü..

Hani çocukluğumuzda izlediğimiz bir süpermen çizgi filmi vardı ya, üstün güçlere sahip olan ve dünyayı yöneten, şimdi bir an için onu göz önüne getirin ve bu gibi yine çeşitli film (örneğin, yine OMEN -666- filmi gibi), gazete, dergi veya kitap da ondan eski medeniyetler gibi bahsetmektedir, detayları takip edin, ve aşağıdaki tanıtmaya başlayacağımız şahısla karşılaştırmaya başlayın, şahsını tanıyacaksınız..

Yine ayrıca eski mısırdaki hiyeroglifler ile bazı heykellerdeki yüz figürleri ile soy kütüğü araştırıldığında aşağıdaki şahıs ile aynı kişiye ulaşılmaktadır ki, bu şahıs beklenildiği gibi dünyanın en zengin ailesinden çıkması ve firavunane bir sistemi hazır olarak teslim alması tüm bunları kanıtlar niteliktedir ki, Rockefeller ailesinin incildeki anti-isa figürüne uygun olarak kapitalist dünya ekonomisine hükmetmesi ile dünyanın her yerinde çıkartılan savaşlar ile komplo teorileri ile illüminati, CFR ile Trilateral komisyonu gibi gizli örgütlenmelerin başında olmaları bu tezi iki kat daha güçlendirmektedir..


Vesselam..

İlk izlenimlerinizi almak için deccal'a ve ahir zamanın eski mısırdaki Firavun-misal en dehşetli bir fitnesine ait mühim bir hakikatin ilk parçasını ingilizce kaynaklarından orjinal hali ile vereceğim. İleride bu yazıların çeviri ve haşiyelerini içeren açıklamalarını tarihte ilk kez bu kısımda vereceğim..

Kim isterse istifade edebilir..

Not: resimler fotomontaj veya sahte değil tamamen gerçektir ve anlatılan olaylar gerçekleşmiştir..

M. Uhray  (Mart, 2012)

 

GİRİŞ

ROCKEFELLER AİLESİ

(DÜNYANIN EN ZENGİNLERİ VE EFENDİLERİ)

John D. Rockefeller

Kaynak: Vikipedi, özgür ansiklopedi
 
John D. Rockefeller
ABD'li sanayici
ABD'li sanayici
Doğum 8 Temmuz 1839
ABD
Ölüm 23 Mayıs 1937
ABD

Rockefeller (18 yaşında)

John Davison Rockefeller (d. 8 Temmuz 1839 - ö. 23 Mayıs 1937) ABD'li sanayici.

Mütevazı bir köy kilisesinde ayin eşyası muhafızıyken, bir ticarî işletmeye muhasebeci olarak girdi. Daha sonra simsarlık şirketine ortak oldu. Rockefeller, petrol endüstrisinin vaat ettiği geleceği ilk sezenlerden biridir. Bir komisyoncu olarak hayata atılan Rockefeller, daha sonra madencilik ve çelik işleriyle uğraştı. 1859'da bir arkadaşıyla Clark ve Rockefeller adını verdikleri bir şirket kurdu. İç savaş sırasında şirket gelişti. Petrolün ileride ticari önem kazanacağını düşünen Rockefeller 1863'te ilk petrol rafinerisini kurdu.

Standard Oil Company

1870'de kardeşi William Rockefeller'le Standard Oil Company aracılığıyla Amerikan petrol sanayiisini tek elde toplamayı amaçladı. Fırsatlardan yararlanarak petrolün trenlerle taşınması için en düşük tarifeyi elde etti. Rakip şirketlerin petrollerini taşımamaları için demiryollarına tazminat ödedi. 1884 yılında rakip şirketlerce kolundan hafifçe yaralandı. 1874 yılında Cleveland'daki 26 bağımsız rafinericiye, kendisiyle birleşmesini önerdi. Yirmi bir rafinerici bu öneriyi kabul etti. Birlikte National Rafinery Association'u kurdular. Kısa süre sonra demiryollarını da sahiplenen Rockefeller, böylece 10 yıl içinde birçok petrol kuyusu işletmecisini kendisine bağladığı gibi rakiplerini de aynı fiyatla petrol satmaya zorlayarak iflas etmelerine yol açtı. 1896 yılında yine suikaste uğradıysa bundan da sağ çıkmaya başardı. Süreç içerisinde gerek rakipleri, gerekse insanlar tarafından pekte sevildiği söylenemezdi. Kamuoyunda olumlu imaj yaratmak için Halkla İlişkiler'in temel taşlarından Ivy Lee'den yardım aldı. Oldukça da faydasını gördü.Bu arada petrol çıkarma ve taşıma işlerinde yenilikler yaptı. 1892'de Amerika'nın ilk gerçek milyoneri oldu. 1910-1937 yılları arasında Dünya'nın En Zengin İnsanı oldu. Birçok yardım kurumu açtı. Bunların başında Chicago Üniversitesi, Tıp Araştırma Enstitüsü, New York'taki ünlü Rockefeller Center vardır. Halen EXXON-MOBİL, CHEVRON, CITI GROUP, J.P.MORGAN-CHASE en çok bilinen ve tanınan Rockefeller Ailesinin şirketleridir.

John Davison Rockefeller ölünce 912 Milyon $ servet bıraktı. Bu servet günümüzün enflasyon şartlarına dönüştürülünce 189 Milyar $ ediyor. Böylece İnsanlık Tarihin en zenginleri Listesinde birinci olmaktadır.

 

SERVET BABADAN OĞULA AKTARILIYOR

Gizli Dünya Devleti ve Rockefeller Ailesi ile Rothschild Ailesi

Gizli Dünya Devleti ve Rockefeller Ailesi ile Rothschild Ailesi

19. yüzyılın büyük bir çoğunluğunda, bir Yahudi bankacılar ailesi olan Rothschild Ailesi, Avrupa'nın para marketlerini yönetti. Birçok Avrupa toplumu, borçlarını, savaş tazminatlarını ödemek veya barış projelerini finanse etmek için Rothschild'lardan para borçlandı. Ailenin ismi, yani Rothschild ismi, bir atalarının dükkanının işareti olarak kullandığı kırmızı bir kalkandan (a red shield, Almanca'da rothen schilde) gelmektedir.


Mayer Amschel Rothschild (1744-1812) aile servetinin kurucularından olmuştur. Almanya'da, Frankfurt-am-Main'deki yahudi bölgesinde doğmuştur. Bir tüccar oldu ve dövizcilik gibi birkaç bankacılık servisinde bulundu. Nadir madeni para uzmanı olan Mayer Amschel Rothschild pek çok zengin eve katılabilme imkanını elde etti. Özellikle de seçme hakkına sahip olan William of Hesse-Kassel'in evine girebilecek ayrıcalığa sahip olması önemliydi. Kısa sürede, seçme hakkına sahip bu şahsın başlıca ekonomik işleri ile uğraşmaya başladı. Mayer Amschel Rothschild 5 oğlunu da aile işinde çalışmak üzere yetiştirdi.

Rothschild'lar uluslararası bankacılar olarak ün kazanmalarını, Napolyon Savaşları'na borçludurlar. Mayer Amschel'in üçüncü oğlu Nathan Mayer (1777-1836), 1800 civarlarında İngiltere'ye gitti ve Napolyon'un kuşatması sırasında İngiltere için eşyalar kaçırdı. Kardeşlerinin yardımı ile, Nathan Mayer ayrıca İspanya'daki İngiliz ordusunu finanse etmek amacıyla Fransa'dan altın da taşıdı. Bu çabaları, Nathan'a İngiliz hazinesinin temsilcisi unvanını kazandırdı. Savaşın sonunda, Rothschild Ailesi Fransa ve Avusturya'ya borç vermekle yükümlüydü.

Nathan'ın erkek kardeşi Jacob ya da James (1792-1868), Fransa'nın başkenti Paris'te bir banka kurdu.Onun kardeşi Salamon Mayer ise (1774-1855) Avusturya'nın başkenti Viyana'da bir banka kurdu. Bir diğer erkek kardeş Karl Mayer (1788-1855) İtalya'nın Naples şehrinde bir başka banka kurdu ama tutunamadı ve 1861 civarında kapattı. En yaşlı kardeş Amschel Mayer (1773-1855), Frankfurt'taki ekonomik işlerden sorumlu olarak kaldı.


Rothschild Ailesi, Avrupa ve Amerika'da tren yollarını finanse etti ve ABD'de isteyenlere borç alma imkanı sağladı. Nathan Mayer'in oğlu Lionel Nathan (1808-79) 1875'te Süveyş Kanalı'nın kontrolünü satın alması için Başbakan Benjamin Disraeli tarafından kullanılmak üzere İngiltere'ye borç verdi. Lionel Nathan İngiliz Meclisi'ne seçilen ilk Yahudiydi ve onun oğlu Nathan Mayer (1840-1915) ilk Baron Rothschild oldu.

Rothschild'lar birçok onur ve unvan elde ettiler. İngiliz ve Fransız ailelerinin üyeleri olanlar ise kendilerini bilim adamları ve hayırsever olarak tanıtmışlardır. Rothschild ailesinin 2000'li yıllara üç trilyon dolar sermaye ile girdiği tahmin edilmektedir.


Bütün bu bilgilerden anlaşıldığı üzere bu aile faiz prangasını kullanarak hem siyasi yönetimleri kendilerine bağlamış, hem de bu yolla büyük gelirler elde etmiş, servetlerine servet katmışlardır. Tabii servetlerini katlamalarına paralel olarak yönetimler üzerindeki etkileri ve güçleri de artmıştır. İşte bu etki ve güçlerini kullanarak, başta Illuminati şebekesi olmak üzere destekledikleri bütün karanlık teşkilatların ve masonik örgütlerin elemanlarının istedikleri yerlere gelmelerini sağlamışlardır. Onların bu etkinlikleri de kendilerine siyaset meydanında "parlak" bir gelecek hazırlama hayalleri yapanların onların ağlarına düşmelerini kolaylaştırmıştır.

Rockefeller ailesi, Amerika'daki yahudi lobisinin başını çeken bir ailedir. Bu aile de Rothschild ailesi gibi başlangıçta banka ve finansman işine ağırlık verdi. Bu yüzden Amerika'da yıllardan beridir para piyasalarında saltanat sürmektedirler. Hatta Amerika'da sermaye alanında 150 yılı aşan bir Rockefeller hanedanlığından söz edilir. Fakat sadece finans ve para piyasasında kalmamışlardır. Petrolden endüstriye çok geniş bir alana yayılmış ve oldukça güçlü bir sermayenin sahibi olmuşlardır. Özellikle petrol alanında tam bir dev ve tröst haline gelmişlerdir ve Amerika'nın en önemli petrol şirketleri onların elindedir.


Ailenin Rockefeller Vakfı adıyla bir vakıfları da bulunmaktadır. Bu vakfın amacı da Illuminati ve Yuvarlak Masa şebekesinin ağına düşecek yöneticiler yetiştirmek amacıyla üniversite çağındaki öğrencilere burs temin etmektir. İsmi daha önce birkaç kez geçen yahudi Henry Kissinger bu vakfın danışmanlarındandır. Kissinger'in Rockefeller ailesiyle danışmanlığın ötesinde oldukça derin ilişkileri bulunmaktadır. Bu yüzden birçok çalışmalarında ortaktırlar. Rockefeller Vakfı aynı zamanda Beyaz Saray'a strateji üreten bir tink tank kuruluşu gibi çalışmaktadır. Bu çalışmasının asıl amacı ise ABD'nin politikasına yön vermektir. Bu vakıf Türkiye'de yönetimde üst kademelere kadar gelmiş bazı kişilere de burs vermiştir.

Chase Manhattan Bank (CMB), Rockefeller ailesinin finans kurumlarından biridir. Adında geçen Manhattan, New York'ta yahudilerin oldukça yoğun oldukları adanın adıdır. Bu bankanın şah dönemi İran'da çeşitli yatırımları bulunuyordu. Uluslararası Temel Endüstri Ortaklığı (IBEC) ailenin bir ferdi olan Nelson Rockefeller tarafından kurulmuştur. Aileye ait şirketlerin Suudi Arabistan'da birçok yatırımı bulunmaktadır. Suud petrollerine hakim durumdaki ünlü ARAMCO şirketinin hisseleri Rockefeller ailesine ait dört şirket arasında paylaştırılmıştır. Bunlar da Texaco, New Jersey Oil, Socony Vacum ve California Standart Oil şirketleridir. Bu dört şirket 1944'te bir araya gelerek ARAMCO'yu kurmuşlardır.

Merkezi Londra'da bulunan Harts Horn J. E. Oil Company es and Goverments'ın yayınladığı istatistiklere göre Ortadoğu petrollerinin % 99'u yedi büyük petrol şirketinin kontrolü altındadır. Bu şirketlerin beşi yahudi Rockefeller ailesine aittir. Geriye kalan iki şirketten Shell'in sahibi Marcus Samuel ve Royal Dutch'ın sahibi Wiliam Detending de yahudidir. Ünlü American International Corporation (AIC)'ın ortaklarından biri de Rockefeller ailesidir. Ailenin Avrupa'daki bazı bankalarla da iş bağlantısı olduğu bilinmektedir. Daha önce sözünü ettiğimiz Yuvarlak Masa teorisine göre oluşturulmuş olan Trilateral Komisyon'un fikir babalığını da Rockefeller ailesine mensup David Rockefeller ve yine bir yahudi olan Zbigniew Brzezinski yapmıştır.

David Rockefeller'in tek marifeti zikrettiğimiz komisyonun fikir babalığını yapmak değildir. Hıristiyan ve Yahudi Milli Konferansı'na üyedir. Komünizmin çöküş merhalesinde yahudi sermayesinin Sovyetler Birliği'nden ayrılan ülkelere kazık çakmasında önemli rol oynamıştır. Bunda Sovyetler'deki komünistlerle eski dostluğunun önemli rolü olmuştur. Yukarıda sözünü ettiğimiz global gizli örgütlerin tümünde Henry Kissinger'den çok daha fazla etkinliği vardır. CFR, Bilderberg ve Trilateral Komisyon'un her üçünün de birinci derecede David Rockefeller'in kontrolünde olduğu bu örgütlerle yakından ilgilenenlerin çoğunda oluşan yaygın bir kanaat. Hatta bu üç örgütün kralının David Rockefeller, baş danışmanının da Henry Kissinger olduğuna inanılmaktadır. Her ikisi de yahudi ve her ikisi de Amerika'daki yahudi lobisinin başını çekenlerden. Bu üç büyük örgütün kendi iç hiyerarşisinde merkezde bulunan kişiye "boğanın gözü" denmektedir ve hali hazırda "boğanın gözü"nün David Rockefeller olduğuna inanılır.

Dünyayı Ağlatan: David Rockefeller

DECCAL'E ZEMİN HAZIRLANIYOR

(1945-1975)

   David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı!

 

Davit Rockefeller kimdir sorusu dünyanın en zengin bankerinin ölümü sonrası gündemde. 200 yaşına kadar yaşamak için defalarca bıçak altına yatan milyarder David Rockefeller kimdir sorusunun yanıtını Erbakan hayattayken vermişti.

David Rockefeller kimdir serveti ne kadar Erbakan anlatmıştı! - Sayfa 1

ABD'li milyarder iş adamı David Rockefeller'ın 101 yaşında yaşamını yitirdi. David Rockefeller'in ölümü David Rockefeller kimdir, serveti ne kadar? sorularını gündeme getirdi. Dünyanın en zengin adamları arasında yer alan ve 200 yaşına kadar yaşamak için defalarca ameliyatlar geçiren David Rockefeller'ın ölümü herkese 'Takdiri ilahi' dedirtti.

Ünlü iş adamının sözcüsü Fraser P. Seitel tarafından yapılan duyuruda, Rockefeller'ın pazartesi sabahı evinde öldüğü açıklandı. Rockefeller, 100. yaşgününü kutlamak için ABD'nin Maine eyaletinde bir ulusal parkın yanında bulunan 1000 dönümlük araziyi bağışlamıştı.

"For more than a century, ideological extremists at either end of the political spectrum have seized upon well-publicized incidents to attack the Rockefeller family for the inordinate influence they claim we wield over American political and economic institutions. Some

even believe we are part of a secret cabal working against the best interests of the United States, characterizing my family and me as 'internationalists' and of conspiring with others around the world to build a more integratedglobalpolitical and economic structure - one world, if you will. If that's the charge, I stand guilty, and I am proud of it."

David Rockefeller, Memoirs, 2002

 

Dünyayı ağlatanlar tarih boyunca bitmemiştir. Her zaman dünyayı ağlatan birileri vardır. Bu zamanın en büyük Şeytanlarıda Rockefeller ailesidir. Rockefeller ailesinin son Şeytanı ise David Rockefeller’dir. Kendisi Masonların yöneticisi, Bilderberg yöneticisi, Afganistan, Irak, Filistin, Çeçenistan vb. Masum Müslüman ülkelerine giren ve son dönemlerde Ortadoğuda yaşanan ayaklanmaların planlayıcısıdır.

Rockefeller ailesi yüz yıllardır babadan oğula geçmekte ve insanlara zarar vermekte ara vermemektedir. Bu zamanın en büyük şeytanı yukarıda da belirttiğimiz gibi David Rockefeller’dir.

Kendisi Amerika’daki birçok bankanın sahibi ve yöneticisidir. Örneğin American Express Bank, David Rockefeller’e aittir. Bir yerden başka bir yere, hangi banka olursa olsun, para yolladığınızda verdiğiniz vergi, harç gibi ücretlerin bir bölümü American Express Bank’a ödenilir. Böylece bu Yahudi iş adamına para vermiş olursunuz. Sadece bu değil. Uçak biletleri için ödediğimiz ücretlerin bir bölümü IATA adlı firmaya ödenilir. Bu firma yine Rockefeller’e aittir. Aynı şekilde Tren biletleri veya Gemi biletlerine ödediğiniz tutarın bir bölümü Rockefeller’e gider. Sadece bunlar değil. Yıllardır Sağcı bölümün karşı olduğu IMF’de bu kişiye aittir. IMF ile devlete verilen borçlar faiziyle geri alınmaktadır. Alamadığı zaman ise o ülke onun elindedir ve istediği birçok şeyi o ülkenin yöneticilerinin borcu olduğundan kabul ettirebilir.

rahmi koç vs david rockefeller

Sol taraftaki iş adamımızı tanıyabildiniz mi? RAHMİ KOÇ V.S. DAVID ROCKEFELLER {Aynı fotoğraf karesi içinde bir bilderberg toplantısı sırasında, resim çektirirken görülüyor}

Rockefellerin nasıl tehlikeli bir varlık olduğunu yukarıda ayrıntılarıyla anlattık. Bu verdiğimiz örnekler bunların sadece bazıları. Daha bilmediğimiz veya saklanan binlerce konunun olduğundan şüpheniz olmasın. En önemliside Petrol için Afganistan, Irak, Libya vb. ülkelere girmelerinin bu adamın fikri ve planı olması.

David Rockefeller, 12 Haziran 1915 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şeytana tapan bir ailede büyümüştür. Yahudilerdir, ancak asıl inançları Kabbala inancıdır. David Rockefeller’in sülalesinin köküne kadar inmek ve onları tanımak çok zor ve tehlikelidir. Ayrıca birçok bilgi gizlenmektedir. Ancak biz günlerdir yaptığımız araştırmalardan sonra kaynaklara bakarak en doğru bilgilere ulaşmaya çalıştık.

Babası John Davison Rockefeller Junior Amerika’nın askeriyesinde çalışmış birisidir. Sözde hayırseverdir ama, o da oğlu David Rockefeller gibi, plancı ve çıkarcı birisiden başka biri değildir. Annesi Abby Aldrich Rockefeller ise Museum of Modern Art adlı bir müzenin kurucusudur. David Rockefeller’in dedesinin adı, babasının ismiyle aynıdır. Bundan dolayı babasına Junior ismi verilmiştir. Rockefeller’in hayatını kaybettiği 4 kardeşi bulunmaktadır. Bunlar; John Davison Rockefeller III. , Nelson Rockefeller, Laurance Rockefeller ve Winthrop Rockefeller. Kardeşlerinden John Davison Rockefeller III. , Rockefeller Vakfı’nın yöneticiliğini yapmıştır. Nelson adlı kardeşi ise, Politikacıdır, ayrıca Vize Bakanlığı yapmıştır. Bir diğer kardeşi Laurance ise tarihte Milyarder olarak geçmektedir, birçok işe girmiş ama tam olarak bir görev yapmamıştır. Birçok rastladığımız kaynaklara göre son zamanlarda ortaya atılan Blue Beam, yani Mavi Işın Projesi’nin fikir babasıdır ve bu konuyla ilgilendiğinden tam bir görev yapmamıştır. Son olarak ise Winthrop adlı kardeşi de kendini Politikaya vermiştir. Dünyayı ağlatan bu ailenin şeytanlarını size saydık ve birçok edindiğimiz bilgiyi size ulaştırdık.

D. Rockefeller'in yeni dünya düzeni üzerine bir açıklaması: "Bizim global bir dönüşüm sisteminin parçası olduğumuzu düşünenler var; bunu sağlamak için tek yapmamız gereken ihtiyacımız olan şey devletler arasında global krizler çıkarmaktır.." (Yeni Dünya Düzeni, D. Rockefeller, 2002)

David Rockefeller, aile içinde en akıllısı olarak görülmüştür. Çünkü her zaman kendi nefisleri için en iyi fikirleri o söylemiştir. Ayrıca birçok Politikacıyı elinde bulundurmuş ve onlara istediğini kabul ettirebilmiştir. Ayrıca kendisi dünyanın en büyük Katili olmasına rağmen ilginç bir şekilde Amerika’da Barış Ödülü’nü almıştır.

Kaynak: Wikipedia özgür ansiklopedi ve M. Cihad Saraç'ın konuyla ilgili yazıları.
 


VE NİHAYET BEKLENEN SON:

TÜM BU SİSTEM GELMESİ BEKLENEN ANTİ-İSA (DECCAL)'E AKTARILIYOR:

DECCAL'IN ŞAHSI VE BAZI ÖZELLİKLERİ

Anti-isa (Deccal):

(Michael) Supriem David Rockefeller

(21 Aralık 1974, Annapolis-Maryland, ABD)


Bilindiği gibi, rockefeller ailesi yahudi ve kabalacı bir kökenden gelir. Geçmişi çok gizli ve köklü olan bu ailenin fertleri ve faaliyetleri ise, nedendir dünyadaki şu andaki en etkin güç olmasına rağmen son derece gizli tutulu. Bununla birlikte, baba David Rockefeller, amca Nelson Rockefeller veya Jay veya John Rockefeller gibi isimler ailenin önemli bireyi olarak amerikan basın ve medyasında duyulmasına rağmen, yine ilginçtir ki, Supreim David Rockefeller'in ismi çok bilinmez ve gizli tutulur. Oysa, bu şahıs diğerlerine göre çok daha okült gizli ilimler saip ve birçok mental güçleri elinde bulundurmaktadır. Üstelik, yakın bir zamandan beridir, sürekli yaniden dünyaya gelmiş olan Hz. İsa, yani Mesih olduğunu iddia ederek, fakat mesih'in şeytan yani Lucifer olarak dünyada vücut bulmuş şekli olarak kendini kabul ederek, antiisa olduğunu sık sık itiraf etmektedir. Üstelik, askeri bir birimde üst düzey yönetici olması ve devletin pek çok üst kademedeki görevlileriyle bağlantısı olması sayesinde ayrıca dünyaya yeni bir düzen getirme ve ortadoğuda barışı sağlama gibi diğer rockefeller bireylerinin iddia etmediği özelliklere sahip olması bu işaretleri kuvvetlendirmektedir. Dahası, supriem eski mısıra ve sümer yazıtları gibi antik dönemden kalan ne kadar okült felsefe ve firavunun sahip olduğu inanç varsa sıkı sıkıya sahiplenmektedir. İsteyen onunla ilgili aşağıdaki ingilizce belgeleri inceleyerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir..

 

BEKLENEN GERÇEK DECCAL HAKKINDA BİR KİTAP

(Buradan Ücretsiz İndirebilirsiniz):

https://tr.scribd.com/document/114515098/The-Myth-Around-Supriem-David-Rockefeller

FACEBOOK:

https://www.facebook.com/supriem

EK: DECCAL'IN

ARKASINDAKİ GİZLİ ÖRGÜTLENMELER

(KISA ÖZET):

CFR, Trilateral Komisyon ve Bilderberg:CFR (Council on Foreign Relations-Dis Iliskiler Konseyi)

Clinton, Antony Lake, Al Gore, George Bush, Warren Christopher, Colin Powell, Les Aspin , James Woolsey (CIA direktörü) gibi isimlerin CFR (Council on Foreign Relations-Dis Iliskiler Konseyi) isimli bir komisyona kayitli olmalari herhalde okuyucuyu bunca bilgiden sonra sasirtmaz. Ama dünyadaki en ciddi karar mercilerine gelenlerin bagli olduklari bir örgüt olmasi herhalde dogal karsilanabilir, üstelik bunlarin bazilari BILDERBERG veya Skulls and Bones Society üyesidirler. Yani hiç kimse hak ettigi ve olmasi gerektigi için bir pozisyonda degildir Yeni Dünya Düzeninde. Ipleri ne kadar iyi oynatabildigi, ne kadar sir tuttugu ve bu örgütlere ne kadar bagli oldugu önemlidir onlar için.

Globalizasyon ideolojisinin Bohemian Grove ve Skulls and Bones Society gibi masonik örgütlerden daha az gizli bir bransi olan CFR 21 Temmuz 1921'de New York'ta kurulmustur (Ross 2000; Marrs 2000). Zaten yüzyillardir ülkü piramiti, Süleyman mabedi, tek hükümetli dünya, Sionun ogullarinin vaad edilmis birlesik kralligi, evrensel kardeslik gibi fikirleri savunan gizli cemiyetlerin bu ideolojisini ilk harekete resmi olarak geçiren kurulus CFR'dir. Globalizmin gizlilikten çikip dünyaya ilani CFR'in kurulusu ile baslamistir. 1917'de Baskan Wilson savas sonrasinda yüze yakin elit adamini toplamis ve global baris (!) planlari yapmislar ve Wilson 'in bilinen on dört nokta teorisini 8 Ocak 1918'de kongreye sunmuslardir. Bu plan özünde tüm ekonomik sinirlari kaldirmayi amaçlayan ve ABD sermayesini tüm dünyaya hakim kilmaya yarayan bir plandi. Ama 1919'da Paris Baris Görüsmelerindeki Versailles anlasmasi Almanya'ya agir kosullar koymustu. 30 Mayis 1919'da Paris'in Majestic otelinde toplanan Ingiliz ve Amerikan delegeleri bir 'Uluslararasi Iliskiler Enstitüsü' kurmaya karar verdiler. Bunun adi daha sonradan Ingiltere'de 'Royal Institute of International Affairs' oldu.
 
21 Temmuz 1921'de de ABD'de CFR gizli kosullar altinda kuruldu, 1945'e kadar merkezi New York'taki Prat House oldu (Halen merkezi burasidir: The Harold Pratt House, 58 East 68th Street , New York , NY 10021 ). Bu bina Rockefeller tarafindan bagislanmisti. CFR üyelerinin büyük çogunlugu New York ve Washington D.C. 'de yasayan elitlerden olusuyordu. Daha ziyade New York ve Washington , D.C. 'de yasayan elitlerden olusan CFR'in bugün finans, komünikasyon, akademi, istihbarat, teknoloji alanlarda en etkin konumlarda bulunan 3300 üyesi mevcuttur. Bu sayi bir zamanlar 1600 ile sinirliydi. Özellikle tüm CIA, DIA, DEA ve baska istihbarat sefleri bu örgütün de elemanidir ve CFR'in ilkelerinden disari çikamazlar. Ilk üyeler arasinda New York senatörü Colonel House, Devlet Bakanligi Sekreteri John Foster Dulles, CIA'da uzun süre çalismis Allen Dulles, kurucu baskan milyoner John W. Dawis ( J. P. Morgan'in finansörlerinden) vardi. CFR için ilk para John D. Rockefeller, Bernard Baruch, Jacob Schiff, Otto Kahn, Paul Warburg gibi milyonerlerden geldi. Bugün CFR için finans su kuruluslardan gelir: Xerox, General Motors, Bristol-Myers-Squip, Texaco, Alman Marshal Fund, McKnight Vakfi, Ford Vakfi, Andrew Mellon Vakfi, Rockefeller kardesler vakfi, Starr Vakfi vb. CFR yönetim üyeleri bugün dünyadaki her ise burnunu sokan ve ekonomik kontrolü amaçlayan kurum, vakif, enstitü ve gizli örgüt ile içiçedir.

CFR Ikinci Dünya Savasi'nda çok önemli bir rol oynamistir. Yayinladigi Foreign Affairs isimli dergi ile de çalismalarini tüm dünyaya duyurur. CFR her ne kadar gizli olmayan bir görünüme sahip olsa da, bu gerçek degildir. CFR, SBS, Bilderberg gibi çok gizli bir örgüttür. Her yil hazine sekreteri, CIA veya NSA yöneticileri ile çok gizli, halka açik olmayan toplantilar yapar. Normal kosullarda CFR'in anayasaya bile aykiri oldugu iddia edilmisse de bunu yargilayacak olan Anayasa Mahkemesi veya Yüce Divan üyelerinin büyük çogunlugu da CFR üyesidir. J.P. Morgan ve Rockefeller gibi devler CFR'ye büyük paralar yatirirlar, ama isadamlarina devletin güvenlik sirlari hakkinda brifing verilmesini kimse anlayamaz ve anlatmakla bitip tükenmeyen Amerikan demokrasisinin neresine koyacagini bilemez. Bu demokrasi ise neden hiç bir sey halka ve basina açiklanmamaktadir? Orasi da pek anlasilamaz. Gerçi basina açiklansa da farketmez, çünkü CFR tüm medyayi kontrol eder.

Bilderberg gizli örgütü


CFR'in temel globalizasyon planlari daha kuruldugu günden beri bilinmekteydi. Ama CFR ABD içinde tam bir kontrol saglamak ve tek jandarmali kapitalizmi Avrupa'ya yaymak ve sosyalizm ve komünizm ile mücadele etmek zorunda idi. Eski CFR baskani ve Rockefeller'in Chase Manhatten Bankasi baskani olan John McCloy OSS (Office of Strategic Services) isimli istihbarat örgütünün (Bill Donovan tarafindan 1941-1942'de kurulmustur) kurulmasini ve CFR ile karsilikli iletisim içinde çalismasini sagladi. 1947'de OSS, CIA'ya (Central Intelligence Agency'e) dönüstürüldü. 1947 Ulusal Güvenlik Kanunu ile de gerek sivil gerekse kriminal yasalara karsi korunan bir örgüt haline getirildi. Yani CIA, anayasaya ragmen ulusal güvenlik adina her türlü suçu isleyebilen bir örgüt yapisina kavustu. 1950'de General Walter Bedel Smith CIA baskani oldugu zaman, CFR'den aldigi emir üzerine Avrupa'da etkin bir örgüt kurulmasini istedi. Daha sonra CIA ve Ulusal Güvenlik Konseyine konan bu semsiye daha da güçlendirildi ve 1982'de Reagan tarafindan Executive Order 12333 (Etkin Yasa 12333) devreye sokuldu (Montalvo 2000).

Bilderberg, CFR ve öteki örgütlerin Avrupa ayagini ve etkinligini teskil etmek için CIA tarafindan Hollanda'da Oosterbeek sehrinde Bilderberg otelinde 1954 de kurulmustur. Dünyanin yönetimi ve globalizasyon konusunda her yil farkli ülkelerde toplantilar yapar (Ross 2000; Marrs 2000). Toplantilar son derece gizli kosullarda ve özel ortamlarda yapilir. Katilanlar bu konuda hiç bir bilgi vermezler. Spotlight isimli bir dergileri de vardir. Liberty Lobby Inc, 300 Independence Ave., SE , Washington D.C. 20003 adresinden yayin yapar.


Trilateral Komisyon


Trilateral Komisyon (Trilateral Commission, TC) ABD'de yesertilen Yeni Dünya Düzenini tüm dünyaya yani Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonyaya daha iyi yayabilmek için olusturulmus ve 1973'te David Rockefeller, Henry Kissenger ve Zbigniew Brzezinski tarafindan kurulmus gizli bir örgüttür (Sklar 1980; Robertson 1991; Ross 2000; Marrs 2000). Brzezinski 1973-1976 arasinda baskanligini yapmistir. CRF'nin Atlantik ötesi ülkelerde CIA tarafindan örgütledigi bir kurulus oldugu bilinmektedir. Adresi: 345 Street, East 46th Street, Suite 711, New York, NY 10017 dir.

1994'teki bir TC bildirisine göre Avrupa, Kuzey Amerika ve Japonya'dan 325 kilit noktadaki isim TC'ye üyedir. Sistem CFR'da oldugu gibi islemektedir. Ama bu ABD'nin ve globalizasyonun tüm dünyaya yayilmasi için Amerikan-Nazizminin yeni bir oyunu sahneye koymasindan ibarettir. Buradaki hedef yine ekonomik sinirlarin kaldirilmasi ve politik, ekonomik, askeri, politik ciddi noktalardaki kisilerin kontrol altina alinmasidir. CFR anayasasindaki ilkeler TC'da da geçerlidir.

Her ne kadar adresi yeri, üyeleri belli ise de Trilateral Komisyonun yaptigi aktivitelerin ardinda gizli amaçlar, ABD'li istihbarat örgütleri ve NATO'nun gizli özel savas örgütleri vardir. ABD baskanlarinin ve Avrupa, Amerika ve Japonya'daki yönetici kadrolarin çogu TC üyesidir. Tüm dünyada TC, Bilderberg ve CFR birbirinin içine girmislerdir ve her üçünün de üyesi olan 50 kisi vardir (daha önce sunuldu). Örnegin Bill Clinton, Brent Scowcroft (Ulusal Güvenlik Konseyi), John Mark Deutsch (CIA direktörü), Robert Strange McNamara (Savunma Bakanligi Sekreteri), Henry Kissenger, Walter Fritz Mondale ( Japonya Büyükelçisi), Benjamin Nye (Hazine sekreteri) gibi dokunulmazligi olan isimler her üç teskilatin da üyesidirler.


Burada temel olarak anlatilmak istenen 19. yüzyilda bazi gizli cemiyetler, zengin aileler tarafindan yaratilan bir ideolojinin nasil önce ABD'de CFR olarak kök salip, sonra nasil Bilderberg ve Trilateral komisyon sayesinde her ülkenin iç yapisini ve politikasini, endüstrisini, medyasini ve sosyal yapisini kontrol ettigidir. Amerikan derin Devleti ve Dünya Gizli Hükümetine karsi tüm Amerikalilar ve Avrupalilar bilinçsizdirler, çünkü 45 yil boyunca totaliter bir komünizm gelecek korkusu ile uyutulmuslardir..

 

ŞİMDİLİK DECCAL TAM OLARAK ORTAYA ÇIKMADIĞI İÇİN, SADECE İŞARİ MANADA, DECCAL'IN ÖNCÜSÜ OLAN BİR AİLEYİ ELE ALDIKTAN SONRA, BURADA ÖZET OLARAK KONUYU VERİP, İLERLEYEN ZAMANLARDA TEKRAR BU KONUYA DÖNECEĞİZ..

Son Güncelleme (Salı, 05 Mayıs 2020 15:35)

 
Translator (Siteyi Çevir)

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

 
YENİ KİTAPLAR

KABUSTAN

GELEN

(2022)

Düşlerimiz gerçek olsaydı ne olurdu?

Peki, ya Kabuslarımız?

Kabustan Gelen Kapak

Kabustan Gelen, aslında Şeytan ve onun kötü şöhretli bir sembolü ve heykeli olan Baphomet’le İnsanlığın yokoluş/varoluş mücadelesini sembolik olarak kabuslar yoluyla anlatan ve tamamı günümüzde yaşanan ve geçen bir Kıyamet savaşının öyküsüdür.

 ♦ ♦  

ÇÖL

GEZEGEN

(2021)

Gözlerimi açtığımda içinde sadece kum taneleri olduğunu fark ettim!

 Çöl Gezegen Logo

Çöl Gezegen, Dünya’daki İklim ve Su Krizi üzerine yazılmış bir Bilimkurgu Romandır. Çöl Gezegen, aynı zamanda İnsanlığın yokoluş-varoluş mücadelesini anlatan ve tamamı gelecekte geçen ve su yüzünden başlayan bir Kıyamet savaşının öyküsüdür.

 ♦ ♦  

MEDUSA'NIN

SIRRI

(2020)

Cehennem'e Açılan Kapıya Hazır mısınız?

Medusanın Sırrı2

Dünyanın en iyi Pandemi kitabını okumaya hazır mısınız? Medusa'nın Sırrı, Sizi yeraltındaki Cehennem'in 7 kapısından birine sürükleyecek.

 ♦ ♦  

SON

KEHANET

(2019)

Cennet'e Geri Dönüş!

Son Kehanet Tablet Telefon

İnsanlık nereden geldi, Nereye gidiyoruz?

Bu sorunun cevabını Son Kehanet'te bulacaksınız.

 ♦ ♦  

TANRI'NIN

IŞIKLARI

(2018)

Çöl'de Başlayan Hikaye

Tanrının Işıkları Reklam

Dünya'nın en iyi Bilim-Kurgu Romanı yayınlandı.

Dünya'nın en büyük sırrını öğrenmeye hazır mısınız?

♦ ♦  

KÜÇÜK

ELİSA

(2017)

Zaman Yolcusu

Küçük Elisa Small Kapak

"Dünya yaşamı, bir nevi bir eğlence ve bir oyundan ibarettir."

(Kuran, İslam'ın Temel kitabı)

Unutmayın! Bu evrendeki her şeyin bir hayali ve bir de gerçek görüntüsü vardır...

♦ ♦  

KANON

(2016)

Kutsal Kitapların Yeni Bir Yorumu

KANON

KANON, ÜÇ ANA BÖLÜMDEN OLUŞUR:

1- KUR'AN, İNCİL VE TEVRAT (Genel Bir Değerlendirme)

2- KUR'AN'IN KANONİK YURUMU (99 Kanon)

3- İNCİL'İN KANONİK YORUMU (303 Kanon)

 ♦ ♦  

SONSUZLUĞUN

SONSUZLUĞU

(2015)

[114 Kod]

Sonsuzluğun Sonsuzluğu

"SONSUZLUĞUN SONSUZLUĞU", aradığın islam felsefesidir, yeni bir düşünce stilidir ki, aynı zamanda sana kainattaki nesnelerin ne kadar drift ve incelikti bir kumaşlar bütünü gibi nazenin bir şekilde sonsuzluğa kapı açacak şekilde tasarlandığını ve mükemmel bir şekilde ilm-i ebedi ve ezeli’de yaratıldığını, susamış gönüllere denizdeki okyanusa dönüşen marifet damlasıdır, hakikati arayan ariflere hikmettir, vesselam..

 ♦ ♦ 

RUYET-UL

GAYB

(2014)

Haberci Rüyalar

Ruyet ul Gayb Kapak

EY ARKADAŞ! Kur’an-ı Hakim’in rüyalara ve hakikat Alimine kapı açan 14 ayetinden istifade ettiğim, 14 adet rüyayı; Hakikat ve Rüya alemi & Gayb Lisanıyla, hakikate açılan 14 pencere halinde ifade edeceğim.

  Kim isterse istifade edebilir.

 ♦ ♦ 

ESKİLERİN

MASALLARI

(2013)

Esatir-ul Evvelin

ESKİLERİN MASALLARI

EY ARKADAŞ! “KUR’AN-I HAKİM’in, Tarih-i Kadim’in derinliklerine bakan ve Eskilerin Hikayeleri şeklinde anlatılagelen mühim bir sırrına bakan, ONÜÇ TARİHİ MÜTEŞABİH AYETİNDEN istifade ettiğim, ON KISA PARLAK KISSA’dan ibarettir. Tamamı, BİR MUKADDİME ile tarihin derinliklerine uzanan ON KISSA’dan oluşan ON EFSANE ile sonuç niteliğindeki BİR HATİME’den oluşan 22 DERS’ten ibarettir..

 ♦ ♦ 

HANIMLAR İÇİN

DİN REHBERİ

(2012)

El-Murşid-ul Nisa

HANIMLAR İÇİN DİN REHBERİ KAPAK

Ey Hanım Kardeş! Benden birkaç nasihat istedin. Şimdi, gelecek olan kısımlarda KUR’ÂN-I HAKÎM’in 19 âyetinden istifade ettiğim İSLÂMIN TEMEL DİNÎ bilgileri (NAMAZ, ORUÇ, İMAN ESASLARI, ZEKAT ve kısaca İSLÂM TARİHİ) ile ilgili merak ettiğin meselelerini AVÂM (HALK) lisanıyla HULASÂ (ÖZET) bilgiler halinde İKİ BÖLÜM halinde ifade edeceğim.

Kim isterse istifade edebilir..

 ♦ ♦ 

ZAMANIN

SAHİPLERİ

(2011)

Sahib-üz Zaman

ZAMANIN SAHİPLERİ KAPAK

Zamanın Sahibi, seslendi:

"Daha yolumuz var mı Üstad?"

Üstad: "Bu yol uzun ve zahmetlidir, lakin sonuna varmak yol harcı değil.."

Yolcu: "İşte bu yol, 1400 sene sonra gelecek olan bir Hakikatin 66 madde ile isbatıdır, lakin herkesin her meselesini anlayabilmesi yol harcı değildir.."

 ♦ ♦ 

AŞK-I

MESNEVİ

(2010)

Sonsuz Aşk

AŞK I MESNEVİ KAPAK

Sufi: "Haktan alırız, Halka veririz.."

Ney: "Herkes kendi anlayışına göre bana yol arkadaşı oldu, lakin kimse içimdeki sırları araştırmadı.."

Vesselam..

♦ ♦ 

YARATILIŞ

GERÇEKLİĞİ

(CİLT 2)

(2009)

Kevn-üt Tekamul-II

Yaratılış Gerçekliği II İkinci Kapak

İKİNCİ CİLT:

EVREN & CANLILARIN YARATILIŞI

[Yaratılışı isbat eden en büyük biyokimya atlası!]

 ♦ ♦ 

YARATILIŞ

GERÇEKLİĞİ

(CİLT 1)

(2009)

Kevn-üt Tekamul-I

Yaratılış Gerçekliği I Kapak

BİRİNCİ CİLT:

  EVRİM TEORİSİ

Evrim Teorisi ve Yaratılış iki zıt görüş olarak tarih içerisinde hep sürdürülegelmiştir. Fakat aslında, bu iki kavram TEKAMÜL (değişerek yaratma) noktasında kesişmekte ve yaratıcının varlığını daha iyi ispatlayan birer teoriye dönüşmektedir.

 ♦ ♦  

İSEVİLİK

İŞARETLERİ

(2008)

İşarat-ul İseviyye

İSEVİLİK İŞARETLERİ

Tarih boyunca, neredeyse İKİ BİN senedir bu sapkın ve yanlış İNANÇ, milyonlarca Hristiyanın inkâra sapmasına ve CEHENNEM’e gitmesine neden olmaktadır. Bu KİTAB’ın amacı; KUTSAL KİTAP ve İNCİL’lerdeki bu, TEMSİLÎ GERÇEK ve HAKİKAT PARÇALARINI, HZ. İSA ile İLGİLİ GERÇEKLİKLERİ, İNCİLDEKİ KIYAMET SÜRECİ ile İLGİLİ BÖLÜMLERİ İlmî bir çerçevede ele alarak (Tarih, Coğrafya, Sosyoloji ve Arkeoloji gibi pozitif bilimlerin de yardımıyla) sırr-ı vahyin feyzi ve KUR’ÂN’ın ışığıyla aydınlatmaktır.

 ♦ ♦ ♦ 

5-BOYUTLU RELATİVİTE

&

BİRLEŞİK ALAN TEORİSİ

(2007)

Cem-ul İzafiyye

Birleşik Alan Teorisi

EVRENİN YARATILIŞINI, HER ŞEYİN TEK BİR KUVVETTEN GELDİĞİNİ VE VAHDANİYYETİ İSBATLAYAN:

EN BÜYÜK FİZİK KURAMI

Bugün fizikte bilinen dört temel kuvvet vardır: 1. Güçlü Çekirdek Kuvveti, 2. Elektromanyetik Kuvvet, 3. Zayıf Nükleer Kuvvet, 4. Gravitasyon (Yerçekimi) Kuvveti.

Başlangıçta (yani evrenin ilk yaratılış anında) tüm bu kuvvetler (ilmî tabirle hepsine birden “câzibe” kuvvetleri de denir) bir tek ana kudretin içindeydi. Literatürde buna “Birleşik Alanlar Kuvveti” veya teoremi de deniyor. Bu tek kudret, ALLAH Vahdâniyyeti ve Ehâdiyyeti ilkeleri uyarınca bitişikken, evrenin genişlemesi ile birlikte bir hikmete binâen fazlara ayrıldı.

♦ ♦ ♦ 

KIYAMET

GERÇEKLİĞİ

(2006)

Hakikat-ul Uhreviyye

Kıyamet Gerçekliği kapak

KIYAMET GERÇEKLİĞİ KÜLLİYATI'NIN FATİHA'SI VE AYNI ZAMANDA KIYAMET'İ İLAN VE İSBAT EDEN EN BÜYÜK ESER.

Yaklaşan Kıyamet

sürecine hazır mısınız?

- 2006 Hz. Mehdi’ nin Zuhuru,

 - 2036 Hz. İsa (A.S.)’ ın Nuzulü,

- 2037 Deccal’in Ortaya Çıkışı,

- 2052 Ye’cüc ve Me’cüc’ün Ortaya Çıkışı,

- 2064 Dabbet-ül Arz’ın Ortaya Çıkışı,

- 2065 Güneşin Batıdan Doğması.

Gerçekleri bilmek herkesin hakkıdır...

FACEBOOK SAYFALARIMIZ