ANA MENÜ
Kimler Online
Şu anda 6 konuk çevrimiçi
Kıyamet Gerçekliği Ara:

"Kıyamet Gerçekliği, Kur'an-ın Asrın İdrakine Dersidir"

GALAXY [Keşf-ul Kehkeşan] (2002)

GALAXY (2002)

GALAKSİ (2002)

Keşf-ul Kehkeşan

 

Samanyolu galaksisinin dünya ve insan merkezli ayna simetrisi ve quadratik 5- boyutlu helezonik evren modeli,

Murat Uhrayoğlu-2002

 


A
STRONOMİ ve GRAFİK SANATLARI alanında yapılmış çok önemli bir çizim ve tarihteki en büyük bir Grafik çalışmalarından birisi.

 

SAMANYOLU GALAKSİSİ’nin ve içindeki diğer Yıldız ve Gezegenlerin 3-Boyutlu bir perspektifini, HOLOGRAFİK bir izdüşüm alarak, 2-Boyutlu düzlemsel bir kağıda yansıtan bu eser aynı zamanda, Kıyametin en büyük işaretçisi olan ve şu anda hızla evreni yok ederek tüketmekte olan, 5-BOYUTLU KARADELİK-TÜNEL MEKANİZMASI’nın, Galaksi ölçeğinde bir tasvirini yapıyor ve Büyük Kıyamet alametlerinden olan HZ. İSA’NIN İKİNCİ GELİŞİ ve GÜNEŞİN BATIDAN DOĞMASI gibi 5-Boyuttan daha fazla Matematik ve Geometri gerektiren Gaybî konuları, 2-Boyutlu Basit ve Görsel bir Grafik olarak ispatlamaya çalışıyor. JPEG formatındaki tek sayfalık dosyadan oluşan bu Grafik çalışması, KIYAMET GERÇEKLİĞİ’nin GRAFİKLER Bölümünde halen mevcuttur.

Tarihte buna benzer detaylı bir çalışma sadece 2000 yıl önce eski mısırda dandera tapınağının tavanına resmedilen zodyak ile 17. yüzyılda SİON tarikatının büyük üstadlarından birisi olan ROBERT FLUDD tarafından çizilen evrenin insan merkezli ayna simetrisi isimli taslak çizimidir.

Bu çizimin orjinal tasarım hali, İSTANBUL'da *STAR isimli bir firmada GRAFİK TASARIM bölümünde, müellifin KIYAMET GERÇEKLİĞİ FELSEFESİ VE DÜŞÜNCESİ doğrultusunda çalışmalarının ilk başlangıçlarından birisi ve ilk çizimlerinden birisi olarak halen özenle saklanmaktadır.

 

Son Güncelleme (Salı, 09 Temmuz 2019 17:20)

 "I have always imagined that paradise will be a kind of library." Her zaman Cennet'in Kitaplardan oluşmuş bir çeşit kütüphane olduğunu hayal ettim.. - Jorge Luis Borges -
YENİ KİTAPLARIMIZ

TANRININ IŞIKLARI

[Çölde Başlayan Hikaye] (2018)

Tanrının Işıkları Reklam

 

KÜÇÜK ELİSA

[Zaman Yolcusu] (2017)

Küçük Elisa Small Kapak

 

 KANON

[Kutsal Kitapların Yeni Bir Yorumu] (2016)

KANON

SİTEYİ ÇEVİR
English French German Italian Portuguese Russian Spanish
FACEBOOK SAYFAMIZ
KIYAMET GERÇEKLİĞİ

İLLÜMİNATİ GERÇEKLERİ

İSLAMİ BİLGİLER

 

Peygamberler Tarihi